Opinie o Nas
 • Przechowalnia 0
 • PROFESJONALNE MYCIE WINYLI
  anigif11
  Jesteśmy partnerami FIRM:
  anigif08032018tttest
  Szybki kontakt
  tel. 32 2312789

  tel. 600 053 719

  tel. 600 053 718

   iDSD Nano ifi Audio zasilany akumulatorowo poważny DAC

   999,00 zł

   Producent: ifi Audio
   Wysyłka:3 dni,
   produkt na zamówienie
   Produkt dostępny
   Waga:1.00 kg
   Sprawdź koszty wysyłki

   Koszty dostawy tego produktu

   Ilość:szt.

   • Oblicz eRatę Santander Consumer Bank SA

   iFi nano iDSD jest pełen ‘pierwszyzn’. To najmniejszy na świecie, przenośny (tylko 163g), zasilany akumulatorowo poważny DAC, który odtwarza WSZYSTKIE formaty wysokiej rozdzielczości: PCM/DSD/DXD natywnie.

   Przenośna forma przeczy zastosowanej technologii. Z ostatnią, przełomową technologią True Native®, opracowaną przez AMR, format muzyki pozostaje niezmieniony przez cały czas. PCM (32 buty/384 kHz), DSD (6.2 MHz) i DXD (384 kHz) z komputera czy iPhona/iPada/Androida po prostu brzmią niesamowicie, otwierając zupełnie nowy świat jakości high-endowego audio dla nowej generacji użytkowników.

   BB2

   W obudowie wielkości paczki papierosów, z akumulatorem litowo-polimerowym na pokładzie oraz wyjściem słuchawkowym, iDSD jest wyjątkowy zarówno w wersji przenośnej jak i w systemie high-endowym. Doskonale działa z komputerami i smart fonami. Jest nawet wyposażony w koaksjalne wyjście SPDIF do podłączenia do ampli tunerów A/V, co pozwala na niezrównaną elastyczność zastosowań.

   iDSD. Mały rozmiarem, wielki technologią.

   W iFi nie zastanawiamy się, który format audio jest najlepszy. Raczej jesteśmy obsesyjnie nastawieni na odtwarzanie każdego z nich w optymalny sposób.

   Co to oznacza? Wybór najbardziej zaawansowanego układu przetwornika i jego doskonała implementacja.

   Układ przetwornika Burr-Brown został opracowany przez BB w Japonii i samą firmę BB (w odróżnieniu od BB/TI). Pomimo tego, iż wprowadzenie tego produktu na rynek nastąpiło po połączeniu się obu firm, ten układ to łabędzi śpiew ich techniki przetwornikowej i do dziś jest doceniany.

   Mając chip umożliwiający odtwarzania wszystkich formatów, nie było by z niego wiele pożytku, jeśli nie odtwarzałby wszystkich formatów natywnie, bez konwersji z jednego na drugi. Korzystając z technologii AMR (która to firma opracowała oprogramowanie chipsetu) do obsługi tego przetwornika Burr-Browna, oryginalny format muzyki pozostaje bez zmian, co jest niezbędne do osiągnięcia maksimum z odtwarzania audio wysokiej jakości.

   PCM_DSD_DXD

   Odtwarzanie komputerowego audio postępuje do przodu z nieprawdopodobną prędkością. iDSD jest na czele tego pochodu.

   Nacisk na urządzenia przenośne pozycjonuje iDSD na linii frontu najnowszych zmian w dziedzinie audio. Nie tylko z komputerem, ale iDSD podłączone do iPhona/iPada/Androida staje się high-endowym źródłem dźwięku, potrafiącym zaskakująco dobrze odtwarzać wszystkie poniższe formaty:

   • PCM od 16/44 kHz do 32/384 kHz
   • DSD aż do 6.2 MHz
   • DXD do 384 kHz

   Tak utalentowany DAC jest rzadko dostępny za jakąkolwiek cenę, co pokazuje że iDSD jest szczytowym osiągnięciem technologicznym, niezależnie od atrakcyjnej ceny.

   bn_cate05

   Ostatnie osiągnięcia smart fonów i tabletów, takich jak iPhone/iPad/Android przekształciły je z telefonów w przenośne, high-endowe, komputerowe źródła dźwięku*. Te urządzenia są w stanie zdekodować i przesłać audio wysokiej rozdzielczości w formatach PCM/DSD/DXD. iDSD jest w stanie zrobić to samo, więc to high-endowe połączenie ‘transportu i DACa’ oferuje świetne brzmienie przy niewielkich rozmiarach i można z niego korzystać zarówno w domu jak i poza nim.

   Poniżej kilka zdjęć ekranów iPhona 4s z odtwarzaczem Onkyo HF Player > zestawem Camera Connection Kit > iDSD. Jak widać można odtworzyć każdy format wysokiej rozdzielczości, nawet DSD 5.6 Mhz (iDSD odtwarza nawet do 6.2 MHz).

   * Z odpowiednim oprogramowaniem i kablami (takimi jak Onkyo HF Player i Camera Connection Kit). Prosimy skontaktować się z producentem posiadanego telefonu albo iFi po więcej szczegółów.

   iDSD_PCM iDSD_DXD iDSD_5.6mhz

   iDSD_Battery

   iDSD ma wbudowany akumulator litowo-polimerowy. To przekłada się na dwie odrębne rzeczy. Po pierwsze, jeśli chodzi o dźwięk, to iDSD działający na baterii gra lepiej, niż gdyby był zasilany z zaszumionej sieci. Po drugie, iDSD ma wbudowany wzmacniacz słuchawkowy o mocy 80 mW, oferując w pełni mobilny, high-endowy dźwięk.

   W domu, aby osiągnąć jak najwyższą jakość brzmienia, można korzystać z zasilania przez iUSB Power (przez port USB), wystarczy włączyć iDSD przed podłączeniem do PC.

   iDSD oferuje to co najlepsze z akumulatora i z iFi iUSB Power.

   jjj

   Są kryształki zegara i są kryształki zegara w iDSD. Zegary użyte w iDSD zostały dostarczone przez AMR, i są to wojskowej jakości, temperaturowo kompensowane moduły zegarowe zapobiegające występowaniu niepożądanych częstotliwości pasożytniczych. Takie zegary redukują cyfrowy szum oraz zmniejszają jitter do poziomów niemierzalnych. Zegary te zostały pozyskane z przemysłu telekomunikacyjnego, gdzie standardy są dużo wyższe niż w pozostałych sektorach (z których zazwyczaj pochodzą dostawy dla audio).

   iDSD sonicznie może konkurować z dużo droższymi DACami. Jego gładki, ‘analogowy’ dźwięk wynika w dużej mierze z ogólnej jakości zastosowanych elementów, w tym zegarów.

   iDSD_output_v

   Tak jak pozostałe produkty iDSD korzysta z technologii AMR. Aby wyeliminować jitter, iDSD nie polega jedynie na asynchronicznym przesyle USB. Aby rzeczywiście pozbyć się jittera korzysta również z technologii Zero Jitter Lite AMRa przejętej ze słynnego AMR DP-777, dla którego asynchroniczność to początek, a nie koniec drogi.

   Gwarantujemy, że iDSD (i wszystkie inne produkty USB iFi) nie są generycznymi implementacjami standardowych elementów. Dlatego są tak satysfakcjonujące sonicznie.

   iDSD ma wbudowaną, precyzyjną, analogową regulację głośności, która jest porównywalna z tymi znajdowanymi w urządzeniach kosztujących dwa lub trzy razy więcej. Gładka ruch odzwierciedla gładki dźwięk. Naprawdę dostarcza świetne brzmienie.

   Dbałość o szczegóły i dbanie o użytkownika to standard dla iFi.

   iDSD jest w stanie dostarczać nie tylko system analogowy ale ma też wbudowany cyfrowe wyjście koaksjalne, może więc przekazać sygnał do każdego DACa lub amplitunera kina domowego wyposażonego w odpowiednie wejście.

   Ta uniwersalność jest typowa dla iFi i oferuje doskonałą długowieczność i elastyczność.

   iDSD_output_spdif


   Nano_iDSD_Tech_Specs 

   Zasilanie Akumulator / USB
   DAC / wzmacniacz zawsze są zasilane z akumulatora
   Czas pracy na baterii ~10 godzin grania*
   Formaty 44.1/48/88.2/96/176.4/192/384KHz PCM
   2.8/3.1/5.6/6.2MHz DSD
   353/384KHz DXD
   Bit-Perfect DSD & DXD DAC by Burr Brown (1-układ scalony DAC; 2-kanały; 4-Sygnały)
   Filtry PCM: Standard/Minimum Phase cyfrowy (wybierany)
   DSD: Standard/Extended Range analogowy (wybierany)
   DXD: Bit-Perfect Processing, filtr analogowy (stały)
   Wejścia USB 2.0
   Kompatybilny z iPhone, iPodem, iPadem i urządzeniami Android USB-OTG#
   Wyjścia SPDIF RCA (tylko PCM do 192 kHz)
   Audio RCA
   3.5 mm słuchawkowe
   Dynamika >104 dB
   THD &N (35mW) < 0.005%
   THD &N (Line) < 0.005%
   Moc wyjściowa (16R) > 130mW
   Napięcie wyjściowe >3.3V (>100Ω)
   Impedancja wyjściowa (Zout) <1Ω
   Pobór mocy < 3W (ładowanie baterii I odtwarzanie naraz)
   Wymiary 87(d)x68(sz)x28(w)mm
   Waga  162g(0.43lbs)


   Pobieranie i instalacja sterowników Audio Class 2.0 iFi USB

    mac   linux

   Apple MAC OSC oraz Linux posiadają wbudowaną obsługę urządzeń audio klasy 2, więc nie ma potrzeby instalacji żadnych sterowników.

      

   xp   vista   win7   win8 

   Proces instalacji sterowników dla Windows XP/Vista/7/8:

   1) Pobierz sterowniki.

   Sterownik: iFi (by AMR) HD USB Audio Driver V2.20.0.exe
   W niektórych przypadkach, żeby poprawnie zainstalować sterownik, może być konieczne wyłączenie programu antywirusowego.

   2) Uruchom plik „iFi_(by_AMR)_HD_USB_Audio_Driver_V2.20.0.exe”, który właśnie został pobrany.

   3) Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, upewniając się, że urządzenie iFi jest poprawnie podłączone do komputera.

   Porady:

   1) Aby skorzystać z zainstalowanego sterownika, w Panelu Sterowania > Sprzęt i Dźwięk > Dźwięk należy wybrać „AMR USB MODULE Audio” jako urządzenie dźwiękowe.

   2) Jeśli używany odtwarzacz obsługuje interfejsy ASIO i/lub WASAPI, rekomendujemy ich użycie celem osiągnięcia najlepszego dźwięku. Prosimy zapoznać się z instrukcją odtwarzacza.

   Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

   Napisz recenzję
   Zobacz także:
   • iOne ifi Audio Przetwornik cyfrowo/analogowy z Bluetooth

    iOne ifi Audio Przetwornik cyfrowo/analogowy z Bluetooth

    1 049,00 zł

   Wyświetl ten post na Instagramie.

   145cm i 80kg Mega Brzemienia :) Magnat Quantum Signature. Zapraszamy na odsłuch i zakupy ! #dali # eisa #gliwice #tonsil #stereo #kinodomowe #katowice #zabrze #Śląskie #pylon#pioneer #denon #marantz #pro-ject #MonolithAudio #polk #magnat

   Post udostępniony przez Audioexpert.pl (@audioexpert.pl)

   Akceptuję
   Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
   Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.