Opinie o Nas
 • Przechowalnia 0
 • PROFESJONALNE MYCIE WINYLI
  anigif11
  Jesteśmy partnerami FIRM:
  anigif08032018tttest
  Szybki kontakt
  tel. 32 2312789

  tel. 600 053 719

  tel. 600 053 718

   ALBEDO Flat One - NOWOŚĆ kabel głośnikowy 2 x 2,5m - srebro - wtyki BFA

   2 800,00 zł

   Producent: Albedo
   Kod: FLAT ONE
   Wysyłka:10 dni,
   produkt na zamówienie
   Produkt dostępny (1 kpl.)
   Waga:1.00 kg
   Sprawdź koszty wysyłki

   Koszty dostawy tego produktu

   Ilość:kpl.

   • Oblicz eRatę Santander Consumer Bank SA


   FLAT ONE to przewód „wysokiej próby” - dźwięk zróżnicowany i dobrze kontrolowany, „analogowy” zakres średniotonowy i szczegółowa góra, to zalety, których na próżno szukać w konkurencyjnych przewodach. Wyśmienita przestrzeń i lokalizacja instrumentów. Równowaga tonalna nawiązująca do interkonektu FLAT-ONE.
   Jako przewodnik zastosowane zostały srebrne taśmy skręcone względem siebie zmknięte w owalnej izolacji powietrznej. Całość chroniona izolacją antystatyczną z zewnętrzną otuliną w kolorze bordowym. Konfekcjonowany srebrnymi widełkami naszej produkcji lub pozłacanymi bananami z miedzi berylowe typu BFA.

   Flat One to dźwięk ”dojrzały” w każdym calu

   ALBEDO to firma, która od 1996 roku specjalizuje się w produkcji srebrnego okablowania do systemów audio HI-FI, HI-END. Jej priorytetem przy projektowaniu kabli jest zachowanie jak największej naturalności i neutralności . W celu potwierdzenia założeń przyjętych w wstępnej fazie projektowania przeprowadza się wiele odsłuchów w szeregu systemów audio z różnych zakresów cenowych, korzystając w miarę możliwości z opinii klientów. Wzorcami do których dąży firma to wierność przekazu, liniowa charakterystyka, naturalność i wysoka kultura brzmienia. Producent eksperymentuje z rodzajami izolatorów, geometrią przewodnika z rodzajem wtyków i sposobem ich konfekcji. Kieruje się ideą: jeżeli coś jest możliwe do wykonania, to należy to wypróbować. W jego ofercie owocem tych doświadczeń jest model referencyjny : METAMORPHOSIS. We wszystkich oferowanych kablach przewodnikiem jest srebro. Używany przewodnik ma wysoką czystość osiągniętą dzięki stosowaniu procesu elektrolizy. Wytapianie srebra odbywa się w najnowocześniejszych piecach indukcyjnych w osłonie argonu, co uniemożliwia utlenianie się surowca. Proces obróbki mechanicznej i termicznej przeprowadzany jest bardzo powoli według ustalonych zasad, umożliwia to zachowanie odpowiedniej właściwości i struktury srebra. Równie ważnym czynnikiem wpływającym na jakość dźwięku - obok jakości przewodnika - jest jego geometria. W najnowszych produktach w większości stosuje się dwa rodzaje kształtu przewodnika: prostokąt i kwadrat. Stosowane geometrie minimalizują niepożądane zjawiska w przewodniku takie jak: naskórkowość, indukcyjność czy pojemność. Niekorzystny wpływ jaki wywiera izolator na przebieg sygnału został zniwelowany poprzez zastosowanie izolacji powietrznej. Aby zabezpieczyć przewodnik przed uszkodzeniem mechanicznym, w większości modeli umieszczany jest on w osłonie silikonowej z podwójną otuliną . Dzięki temu kable są odporne na zginanie i załamywanie. Cały proces technologiczny został opracowany przez przez firmę ALBEDO. Wszystkie elementy procesu technologicznego, oprócz obróbki srebra (gdzie niezbędny jest specjalistyczny park maszynowy) odbywają się ręcznie pod ścisłą kontrolą jakości zapewniającą powtarzalność produktu. Podstawą doskonałego okablowania jest sposób obchodzenia się z surowcem, tak aby w jak najmniejszym stopniu ingerować w jego strukturę i dobór optymalnej geometrii. Kilkunastoletnie doświadczenie w tej materii pozwala sadzić, że firma Albedo jest liderem w tej dziedzinie w naszym kraju. Nasza pasja i dociekliwość pozwala zaoferować Państwu produkty na najwyższym poziomie. Okablowanie ALBEDO zostało zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce.

   Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

   Napisz recenzję
   Zobacz także:
   • RLS Phobos II - Kolumna podłogowa / Outlet !!!

    RLS Phobos II - Kolumna podłogowa / Outlet !!!

    1 199,00 zł

   • ALBEDO BLUE 2x3m kabel głośnikowy - Srebro

    ALBEDO BLUE 2x3m kabel głośnikowy - Srebro

    2 400,00 zł

   Wyświetl ten post na Instagramie.

   145cm i 80kg Mega Brzemienia :) Magnat Quantum Signature. Zapraszamy na odsłuch i zakupy ! #dali # eisa #gliwice #tonsil #stereo #kinodomowe #katowice #zabrze #Śląskie #pylon#pioneer #denon #marantz #pro-ject #MonolithAudio #polk #magnat

   Post udostępniony przez Audioexpert.pl (@audioexpert.pl)

   Akceptuję
   Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
   Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.