Zadaj pytanie on-line
 • Przechowalnia 0
 • Promocja

  DALI SUB C-8 D / OUTLET / Subwoofer aktywny Czarny

  1 999,00 zł 1 599,00 zł

  Producent: Dali
  Kod: SUB C-8 D
  Wysyłka:48 godzin
  Produkt dostępny
  Waga:11.00 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  DOSTĘPNE WYKOŃCZENIE:

  Ilość:szt.

  • Oblicz eRatę Santander Consumer Bank SA

   

  Ekspozycja/ stan idealny / pełna gwarancja producenta /
  oryginalne opakowanie / nie wygrzany


  SUB C-8 D

  DALI

  Głośnik niskotonowy - subwoofer

  W przeciwieństwie do niektórych subwooferów, DALI SUB C-8 D został zaprojektowany tak, aby działał równie dobrze zarówno z muzyką, jak i filmami. Jest dla nas bardzo ważne, aby subwoofer mógł sprawić, że wydajność dźwięku będzie zgodna z sygnałem wejściowym. Dlatego subwoofer DALI to wszystko, ale nie "boombox".

  Umiejscowienie subwoofera jest bardzo istotną częścią tworzenia idealnej jakości dźwięku. Zalecamy umieszczenie SUB C-8 D w rogu pomieszczenia, lub jeśli nie jest to możliwe to wzdłuż ściany. Zmaksymalizuje to moc basów i dystrybucję brzmienia w całym pomieszczeniu. Kompaktowy rozmiar subwoofera SUB C-8 D sprawia, że umieszczenie go jest znacznie łatwiejsze niż w przypadku wielu innych, większych subwooferów.

  Przez lata nasi inżynierowie opracowali zestaw zasad projektowania dźwięku. Dziś są one stosowane przy tworzeniu każdego głośnika DALI. Oczywiście nasze subwoofery muszą być w stanie stać się częścią dowolnej konfiguracji audio, bez konieczności poświęcenia szerokiej dyspersji, spójności czasowej i bez strat wydajności. Dlatego DALI SUB C-8 D sprawdzi się doskonale w konfiguracjach surround dla filmów, jak również w kompaktowej konfiguracji stereo, przeznaczonej głównie do słuchania muzyki.

  WZMACNIACZ
  Zintegrowany wzmacniacz RMS klasy D o mocy 170 W jest wysoce liniową konstrukcją. DALI SUB C-8 D będzie śledzić i renderować sygnał z absolutnym minimum błędu. Wzmacniacz zaprojektowany został nie tylko z myślą o mocy ciągłej, ale także dla szczytowych osiągów, dzięki czemu SUB C-8 D jest w stanie dostarczyć moc szczytową 220 Watt. Jest to bardzo istotne, jeśli chodzi o sygnały dźwiękowe dla filmów i muzyki.

  Aby poprawić reprodukcję dźwięku i zapewnić optymalną wydajność w trudnych warunkach, w sekcji wzmacniacza został wbudowany ogranicznik. Zintegrowany ogranicznik działa w dwóch obszarach: porównuje amplitudę sygnału wejściowego z poziomem potencjalnego sygnału wyjściowego oraz porównuje dostępne napięcie zasilania z zasilacza do oczekiwanego sygnału wyjściowego. Jeśli dowolne z tych porównań wskazuje na potencjalny problem, ogranicznik będzie wycinał sygnał w odpowiedni sposób, tak by nie wpływało to na moc szczytową.

  Wyposażony w regulację wzmocnienia, częstotliwości granicznej oraz fazy, DALI SUB C-8 D dostosuje się do każdego głośnika frontowego i akustyki pomieszczenia. Dzięki możliwości wyboru wejść LFE i LINE można go podłączyć do niemal każdego wzmacniacza, odbiornika lub procesora.

  Zasilacz z funkcją zwrotnicy jest jedną z przyczyn bardzo niskiego zużycia energii - tylko 0,4 W w trybie czuwania. Wzmacniacz charakteryzuje się imponującą wydajnością 70%. W połączeniu z wysokowydajną sekcją wzmacniacza i konstrukcją zasilacza generuje on absolutne minimum ciepła. Z tego powodu nie znajdziesz żadnego zewnętrznego radiatora w modelu SUB C-8 D.

  PRZETWORNIK NISKOTONOWY
  DALI SUB C-8 D został wyposażony w 8 calowy przetwornik niskotonowy. Membrana jest zbudowana z wysokiej jakości masy papierowej, co zapewnia sztywność membrany o doskonałych właściwościach akustycznych, która jest jednocześnie bardzo lekka i zwinna.

  Przetwornik niskotonowy zbudowany jest wokół "ponadwymiarowego" magnesu ferrytowego oraz został zoptymalizowany pod kątem maksymalnego przepływu w szczelinie membrany. Bardzo ważne dla naszego zespołu projektowego było umożliwienie subwooferowi SUB C-8 D uzyskanie dokładniejszych szczegółów niskich częstotliwości w muzyce - również przy wysokim poziomie ciśnienia akustycznego. Zmierzone wartości wskazują, że osiągnęliśmy poziom kontroli i precyzji, który rzadko można znaleźć w tej kategorii. Liczne sesje odsłuchowe naprawdę przekonały nas, że jest to właściwa droga.
  Membrana ma 26,5 mm długości i została zbudowana z myślą o dużych wartościach wychylenia. Przetwornik jest wentylowany, aby zapewnić systemowi chłodzenie powietrzem, czego korzyścią jest stabilna wartość impedancji.
  Membrana jest również odpowietrzana w celu zapewnienia maksymalnego chłodzenia, w tym przypadku odpowietrzanie zmniejsza wewnętrzną kompresję w układzie napędu. Zapewnia to swobodny ruch membrany bez żadnego nadmiernego / zbyt niskiego ciśnienia wpływającego na wydajność.

  Zgodnie z zasadą niskiej utraty dźwięku, otoczenie przetwornika niskotonowego zostało tak zaprojektowane, aby umożliwić długie i liniowe wychylenie. Zawieszenie o dużej wielkości zostało tak skonstruowane, aby umożliwić zarówno słabym, jak i silnym wychyleniom membrany przekształcenie się w niezakłócone sygnały akustyczne.  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  • pasmo przenoszenia (± 3 dB): 33 - 200 Hz
  • maksymalne SPL: 109 dB
  • częstotliwość zwrotnicy: 40 - 120 Hz
  • przetwornik niskotonowy: 1x 8" o długim skoku, papierowy stożek
  • typ obudowy: Bass Reflex
  • częstotliwość strojenia Bass Reflex: 49,0 Hz
  • maksymalna moc wyjściowa wzmacniacza: 220 W RMS
  • ciągła moc wyjściowa IEC: 170 W RMS
  • impedancja wejściowa: 25 kΩ
  • złącza wejściowe: Mono (LFE), RCA, Stereo (filtr dolnoprzepustowy)
  • ekranowanie magnetyczne: Nie
  • zalecane umieszczenie: podłoga
  • zalecana odległość od ściany: 10 - 30 cm
  • funkcje: częstotliwość zwrotnicy, przełącznik fazy, tryb oczekiwania (automatyczny), regulacja wzmocnienia
  • maksymalne zużycie energii: 250 W
  • pobór mocy w trybie czuwania: 0,4 W
  • pobór mocy w stanie bezczynności: 10.4 W

  waga netto: 10.40 kg

  wymiary produktu: 335 x 295 x 310 mm

  ilość minimalna zakupu: 1

  Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
  Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.