Zadaj pytanie on-line
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaKolumnyPodłogoweKEF BLADE Black Piano JEDYNA NOWA CZARNA PARA W KRAJU !!! Dzwoń 608 500 600 DOSTĘPNE OD RĘKI !
  Szybki kontakt

  Potrzebujesz porady technicznej ?

  Napisz do nas na GG
   

  audio@audioexpert.pl

  kom. 608 500 600
  kom. 600 053 719
  kom. 535 199 770
  Stacjonarny 32 / 231 27 89
   Cambridge Audio AXR100 OUTLET Raty 0% lub SPECJALNY rabat !!! Dzwoń 608 500 600 Szybka wysyłka !!!
   Szybki podgląd
   2 890,00 zł 2 450,00 zł
   Mu-so Qb 2nd Gen NAIM Bezprzewodowy system muzyczny
   Szybki podgląd
   4 799,00 zł
   WE. BY LOEWE 50 cali storm grey
   Szybki podgląd
   6 749,00 zł 5 399,00 zł
   WE. BY LOEWE 50 cali aqua blue
   Szybki podgląd
   7 199,00 zł 5 799,00 zł
   WE. BY LOEWE 50 cali coral red
   Szybki podgląd
   7 199,00 zł 5 799,00 zł
   WE. BY LOEWE 32 cale storm grey
   Szybki podgląd
   4 349,00 zł 3 499,00 zł
   Pioneer VSX-LX305 / Amplituner 9.2 / Czarny / ZAPYTAJ O SWÓJ RABAT / Dzwoń 608 500 600
   Szybki podgląd
   5 499,00 zł
   WE. BY LOEWE 32 cale aqua blue
   Szybki podgląd
   4 799,00 zł 3 899,00 zł
   WE. BY LOEWE 32 cale coral red
   Szybki podgląd
   4 799,00 zł 3 899,00 zł
   DCD-1700NE DENON Odtwarzacz płyt CD/SACD
   Szybki podgląd
   7 199,00 zł
   Jesteśmy partnerami FIRM:
   PROFESJONALNE MYCIE WINYLI
   anigif11
   Promocja

   KEF BLADE Black Piano JEDYNA NOWA CZARNA PARA W KRAJU !!! Dzwoń 608 500 600 DOSTĘPNE OD RĘKI !

   62 500,00 zł 44 500,00 zł

   Najniższa cena z 30 dni przed promocją: 62 500,00 zł

   Producent: KEF
   Kod: Blade
   Wysyłka:48 godzin
   Produkt dostępny (2 szt.)
   Waga:140.00 kg
   Sprawdź koszty wysyłki

   Koszty dostawy tego produktu

   DOSTĘPNE WYKOŃCZENIE:

   Ilość:szt.

   • Oblicz eRatę Santander Consumer Bank SA

   KEF BLADE - REFERENCYJNE ZESPOŁY GŁOŚNIKOWE. PODANA CENA ZA SZTUKĘ, SPRZEDAWANE TYLKO W PARACH.

   Końcówka serii 
   Cena Blade 1 Meta ( zmiany kosmetyczne ) to 160 000 zł !

   Niezrównanie innowacyjne.
   Kiedy daliśmy naszym inżynierom wolną rękę w stworzeniu możliwie najlepszych głośników, zaprezentowali rewolucyjny prototyp Concept Blade - pierwszą na świecie kolumnę z pojedynczym pozornym źródłem dźwięku. Jej możliwości były tak ogromne, że stworzyliśmy edycję dedykowaną dla najzagorzalszych koneserów muzyki.
   Głośnik został przyjęty z tak wielkim entuzjazmem - i zdobył tak wiele prestiżowych nagród - że opracowaliśmy drugi model, Blade Two. Zawiera on w sobie całą sprawność akustyczną Blade i jednocześnie charakteryzuje się kultowym wyglądem na nieco mniejszą skalę. Blade Two jest łatwiej ustawić w miejscach, gdzie przestrzeń jest na wagę złota, a gdzie ekstremalne rozciągnięcie basów Blade nie jest niezbędne. Blade Two - to: to samo wnętrze, te same zachwycające walory estetyczne, ta sama zaawansowana technologia i unikalna konfiguracja pozornego pojedynczego źródła. A ponad wszystko, ten sam, bogaty, fenomenalnie realistyczny dźwięk.Blade i Blade Two wykorzystują nową architekturę, która pozwala na osiągnięcie idealnego punktowego źródła dźwięku, korzystając z czterech zaawansowanych przetworników basowych (225mm/9-in. dla Blade, 165mm/6.5-in. dla Blade Two) skonfigurowanych tak, aby ich łączne centrum akustyczne zajmowało dokładnie ten sam punkt w przestrzeni jak w układzie Uni-Q HF / MF. Dzięki temu dźwięk zdaje się płynąć z pojedynczego, doskonale spójnego źródła.
   Doskonale wyrzeźbiona i akustycznie obojętna, smukła obudowa jest zaprojektowana tak, by nie zakłócać czystości dźwięku. Wewnątrz znaleźć można najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie wentylacji, osłony i zarządzania falą dźwięku. Każdy z komponentów współgra z obudową w doskonały sposób, tworząc obraz dźwięku o wiele bardziej precyzyjny niż jest to możliwe w przypadku konwencjonalnych głośników. Zgodnie z filozofią firmy KEF, która zawsze dąży do innowacji oraz do jak najbardziej dokładnego i realistycznego dźwięku, głośniki Blade wprawiają w zachwyt prawdziwych miłośników muzyki. Niezależnie od upodobań, Blade i Blade Two mają w sobie wszystko to, do czego dążą największe przedsięwzięcia: są najlepsze w swojej klasie.
   Edycja Kent Engineering and Foundry
   Wyrafinowana technologia zawarta w modelach Blade i Blade Two jest dostępna w obudowach w bardzo szerokiej gamie kolorów: czarnym, białym, metalicznym szarym, metalicznym srebrnym i czerwonym, a także w dwóch specjalnych wykończeniach z edycji Kent Engineering and Foundry, podkreślających niezrównane dziedzictwo KEF w ciągłej innowacji od ponad 50 lat.
   Kolory: mroźny niebieski, nawiązujący do oryginalnego logo KEF i miedziano-czarny - edycje Kent Engineering and Foundry łączą najnowszą technologię serii Reference z estetyką dyskretnie przywołującą na myśl jej korzenie. Jeśli dasz nam trochę czasu, dopasujemy dla Ciebie dowolny kolor jaki chcesz. Jak wszystko inne w głośnikach Blade i Blade Two ostatni szczegół będzie dopracowany do perfekcji.
   Projekt i design
   Wyzwanie polegało na zaprojektowaniu efektywnej akustycznie obudowy dla sporych rozmiarów głośnika, którego konfiguracja przetworników wymagała dużej pojemności górnej części, która jednak nie powinna wyglądać masywnie.Początkowo nasz zespół współpracował z Ericiem Chanem z firmy ECCO Design z Nowego Jorku, aby nadać głośnikowi o tak wysokich możliwościach odtwarzania dźwięku, wyjątkowy, wizualny charakter. Powstałe obudowy, równie funkcjonalne jak i piękne, same w sobie są dziełami sztuki – rzeczywiście, ich forma powstała pod wpływem inspiracji nowatorską modernistyczną rzeźbą Brancisiego Ptak w Przestrzeni. Szczupłe proporcje, zwężające się z elegancją od góry do dołu i od przodu do tyłu, możliwe dzięki umieszczeniu głośników basowych, nadają modelom Blade i Blade Two formę rzeźby, z pojedynczą ciągłą linią przedstawiającą napięty, płynny łuk wzdłuż tylnej krawędzi i nad górą. Ta nagrodzona forma była podyktowana względami akustycznymi, a nie jedynie stylem: delikatne zaokrąglenie przedniej części pozwala emitować dźwięki bez żadnych nieciągłości, które mogłyby pogorszyć ich klarowność. Obudowy są wykonane z warstwowego, wzmocnionego włóknem szklanym kompozytu, inercyjnego i wyjątkowo sztywnego materiału, który nadaje się do formowania złożonych łuków parabolicznych, pozwalających wyeliminować wszelkie wewnętrzne fale stojące, które mogłyby zniekształcić dźwięk.
   Pojedyncze pozorne źródło dźwięku
   Podobnie jak przy słuchaniu jednego głosu zamiast wielu, dźwięk z jednego źródła jest z natury bardziej przejrzysty. Nie tylko centra akustyczne głośników wysokotonowych i średniotonowych w przetworniku Uni-Q modeli Blade i Blade Two są zbieżne, ale i cztery głośniki niskotonowe, (225mm/9 cali dla Blade, lub 165mm/6.5 cala dla Blade Two) są zamocowane symetrycznie w równej odległości od przetwornika, tak że ich środki akustyczne znajdują się dokładnie w tym samym punkcie. To właśnie układ pojedynczego pozornego źródła dźwięku jest tym, co sprawia że modele Blade i Blade Two są tak satysfakcjonująco spójne w całym paśmie przenoszenia, że tworzą obraz dźwięku o wiele bardziej precyzyjny niż jest to możliwe w przypadku konwencjonalnych głośników.
   Dźwięki, które słyszysz, brzmią tak, jakby grano je na żywo tuż przed Tobą.
   System mocowania głośników Force CancellingAby uniknąć rozpraszania energii bardzo silnych głośników basowych w obudowie ( wytwarzanego w ten sposób rezonansu, zwłaszcza przy dużej głośności), duże siły kinetyczne z tym związane zostały zlikwidowane przez sztywny montaż głośników niskotonowych tyłem do siebie. Dzięki minimalizacji podbarwień dźwięku z obudowy, ten niezwykle skuteczny układ częściowo odpowiada za naturalne brzmienie i muzyczną wydajność modeli Blade i Blade Two.
   Osobne komory basoweBliźniacze pary głośników basowych są zamontowane w osobnych komorach oddzielonych wewnętrzną przegrodą. Poprzez wzrost częstotliwości fal stojących, znacznie powyżej częstotliwości podziału, zmniejsza się konieczność użycia materiałów tłumiących (które mogą obniżać jakość niskich częstotliwości). Nic nie zostało pominięte podczas dążenia do najwyższej klarowności w całym zakresie częstotliwości.
   Złącza i wtyczkiDwie pary najwyższej jakości złączy WBT umożliwiają podwójne okablowanie lub zastosowanie dwóch osobnych wzmacniaczy w celu zapewnienia bezstratnej transmisji i optymalizacji szczegółów w niskich tonach.
   Zwrotnice z filtrami niższego rzędu
   Proste zwrotnice z filtrami niższego rzędu stworzone dla modeli Blade i Blade Two to najlepsze dostępne komponenty. Dobrane w wyniku rygorystycznych procesów selekcj, zapewniają każdej ścieżce sygnału doskonałe dopasowanie, a co za tym idzie znakomitą klarowność.
   Okablowanie stałe
   Opatentowane wtyczki wkrętne w pełni spełniają najwyższe oczekiwania (a także ułatwiają podłączenie, eliminując niewygodne połączenia kablowe). Wszystkie komponenty zwrotnicy są okablowane pojedynczo ręcznie, a nie montowane na konwencjonalnych płytkach obwodu drukowanego. Jest to bardziej ekologiczne, a także optymalizuje niezawodność i jakość dźwięku poprzez zapewnienie możliwie najczystszego przekazywania sygnału.

   Design
   Three-way bass reflex, single apparent source driver configuration
   Dimensions
   1590 x 363 x 540 mm / 62.5 x 14.3 x 21.2 in.
   (with plinth H x W x D)
   Weight
   57.2 kg (126 lbs)
   Drive Units
   Uni-Q driver array:
   MF: 125mm (5in.) Li-Mg-Al /LCP hybrid cone
   HF: 25mm (1in.) Al dome
   Bass units:
   LF: 4 x 225mm (9in.) with force cancelling
   Frequency Range
   28Hz - 45kHz (-6dB) free field
   20Hz (-6dB) typical in room bass response
   Frequency Response
   40Hz - 35kHz ±3dB (-6dB at 28Hz)
   Crossover Frequencies
   350Hz, 2.3kHz
   Amplifier Requirements
   50 - 400 W
   Sensitivity
   91dB (2.83V/1m)
   Harmonic Distortion
   2nd & 3rd harmonics (90dB, 1m)
   <0.5% 40Hz - 100kHz
   <0.2% 200Hz - 10kHz
   Impedance
   4 Ohms (min.3.2 Ohms)
   Maximum Output
   117dB (peak sound pressure level at 1m with pink noise)

    

   Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

   Napisz opinię

   Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

   MODEL
   R11
   PROJEKT
   Trójdrożny bas reflex
   JEDNOSTKI NAPĘDOWE
   Uni-Q Driver Array:
   HF: 25 mm (1 cala) wentylowana aluminiowa kopuła
   MF: 125 mm ( 5 cali) aluminiowa membrana
   Bass Driver:
   LF: 4x 165 mm (6,5 cala) hybrydowe aluminium
   CROSSOVER FREQUENCIES
   400 Hz, 2,9 kHz
   ZAKRES CZĘSTOTLIWOŚCI
   30Hz-50kHz (-6dB)
   TYPOWA ODPOWIEDŹ W ZAKRESIE BASSU POKÓJ
   26Hz (-6dB)
   PASMO PRZENOSZENIA
   46 Hz - 28 kHz (± 3dB)
   ZNIEKSZTAŁCENIE HARMONICZNE
   <0,3% 120 Hz - 20 kHz (90 dB, 1m)
   MAKSYMALNE WYJŚCIE
   113dB
   AMPLIFIER POWER
   15-300 W (zalecane)
   IMPREGNACJA NOMINALNA
   8 Omów (min.3.2Ohm)
   WRAŻLIWOŚĆ
   90 dB (2,83 V / 1 m)
   WAGA*
   37,7 kg (83,1 funta)
   WYMIAR (HXWXD)
   1249 x 200 x 383,5 mm (49,2 x 7,9 x 15,1 cala) z terminalem *
   WYMIAR (HXWXD)
   1295,5 x 39,6 x 383,5 mm (51 x 12,2 x 15,1 cala) z terminalem z cokołem *
   WYMIAR (HXWXD)
   Tylko szafka o wymiarach 1249 x 200 x 360
   WYKOŃCZENIA
   Czarny połysk / biały połysk / orzech
   Zobacz także:
   • AMP 10 MARANTZ Wielokanałowy wzmacniacz AV
    Szybki podgląd

    AMP 10 MARANTZ Wielokanałowy wzmacniacz AV

    33 999,00 zł

   S
   Sklep internetowy audioexpert.pl, oferuje kolumny pylon audio, japońskie wzmacniacze wielokanałowe, oraz kolumny monitor audio. Nowoczesne wzmacniacze stereo oferujemy w cenie promocyjnej w tym kolumny podłogowe tanio oraz odtwarzacze sieciowe tanio. Oferujemy równierz zestaw stereo, poszukiwane w internecie gramofony sklep online, natomiast kolumny jbl czy sprzęt hifi sklep to nasza firma, firma primare salon to również lyngdorf salon Katowice. Nasza sprzedaż jest jedyna w swoim rodzaju bo sklep audioeexpert.pl to sklep jedyny w swoim rodzaju,nasi sprzedawcy pomogą w zakupie zapraszamy do kontaktu.
   Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
   Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.