Opinie o Nas
 • Przechowalnia 0
 • PROFESJONALNE MYCIE WINYLI
  anigif11
  Jesteśmy partnerami FIRM:
  anigif08032018tttest
  Szybki kontakt
  tel. 32 2312789

  tel. 600 053 719

  tel. 600 053 718

   REGA Elex-R / Wzmacniacz stereo / DOSTAWA 0ZŁ! - RATY 0%

   5 400,00 zł

   Producent: Rega
   Kod: Elex-R
   Wysyłka:3 dni
   Produkt dostępny
   Waga:15.00 kg
   Sprawdź koszty wysyłki

   Koszty dostawy tego produktu

   KOLOR:

   Ilość:szt.

   • Oblicz eRatę Santander Consumer Bank SA

   Znalezione obrazy dla zapytania diapason-or Hi-Fi 2014

   Wzmacniacz Stereo REGA Elex-R  
    
   Naszym zdaniem...
   Najnowszy wzmacniacz Regi, Elex-R, znakomicie wypełniając lukę pomiędzy budżetowym wzmacniaczem Brio-R, a znacznie droższym Elicit-R pozwala użytkownikowi poczuć się jak w klasie premium, oferując w atrakcyjnej cenie prawie tyle co Elicit-R...

   Opis producenta
   Oferując prawie tak wiele Wzmacniacz Rega Elex-R to wysublimowane połączenie obwodów wzmacniacza Brio-R i zaawansowanego wzmacniacza Rega Elicit-R. Inżynierowie Regi osiągnęli perfekcyjną równowagę tonalną, kontrolę i dynamikę, dostarczając dźwięk, który zawsze na pierwszym miejscu stawia muzykę.    
   Innowacyjność projektu Elex-R zbudowany został z zachowaniem najwyższych standardów i zaprojektowany tak, aby w swoim przedziale cenowym zapewnić najwyższą możliwą jakość dźwięku, przy zachowaniu prostoty obsługi i łatwości konfiguracji. 
   Wzmacniacz został umieszczony w pełnowymiarowej obudowie o zwiększonym rozpraszaniu ciepła, który dzięki wykorzystaniu większego transformatora, umożliwia dostarczanie 90W na kanał dla 6Ω i 72.5W dla 8Ω.

      
   Czas, wysiłek i pieniądze poświęcone podczas projektowania nowego wzmacniacza przeznaczone zostały na rozwój i budowę urządzenia maksymalnie wykorzystującego możliwości wszystkich elementów składowych. W ramach projektu, do wzmacniacza dodano przydatną funkcjonalność jak wyjście przedwzmacniacza, tak aby nowy Elex-R zyskał na funkcjonalności i mógł być wykorzystywany w szerokiej kombinacji systemów, unikając jednocześnie zbędnych dodatków, takich jak korekcja tonalna lub gniazdo słuchawkowe, które mogą zakłócać ścieżkę sygnałową lub prowadzić do degradacji jakości dźwięku.
      

   Podstawową funkcją wzmacniacza jest wzmacnianie i wyrównywanie poziomu sygnału generowanego przez wkładki gramofonowe, przetworniki cyfrowo-analogowe, odtwarzacze CD i inne komponenty źródłowe do poziomu, który umożliwia napędzenie kolumn głośnikowych. Ważne jest , że Elex-R osiąga to przy jednoczesnej minimalizacji zniekształceń, co ma bezpośredni wpływa na muzykę. Typowy poziom zniekształceń tuż przy wyjściu wynosi 0.007%.    
   Regulacja głośności i przedwzmacniacz zastosowany w Elex-R  zostały zaprojektowane tak, aby przezwyciężyć problemy związane ze standardowymi rozwiązaniami. W projekcie Elexa-R wykorzystano wykonany na zamówienie układ scalony wspierający pracę peryferyjnych układów scalonych jak mikrokontroler i wykonywany na zamówienie obrotowy regulator głośności.
      

   Elex-R wykorzystuje w przedwzmacniaczu połączenie sprzężenia zwrotnego i pasywnej regulacji głośności, w którym poziom sprzężenia zwrotnego i poziomy wejściowe są różne, co pozwala uzyskać żądany poziom głośności. Poziom i śledzenie wartości sygnału pomiędzy dwoma kanałami jest uzyskiwane przez wąskie tolerancje wykorzystanych w obwodzie przedwzmacniacza elementów i w mniejszym stopniu przez ustawienie samego potencjometru, utrzymując w ten sposób niedopasowanie kanałów i nieregularność śledzenia wartości poziomu głośności na minimalnym poziomie. Metoda ta także redukuje szumy i zapobiega przeciążeniu wejścia bowiem do wzmacniania sygnału wykorzystywane jest tylko niezbędne wzmocnienie. Takie rozwiązanie regulacji głośności zwykle stosowane jest w profesjonalnych ośrodkach radiowych gdzie konieczne jest utrzymywanie szumów na niskim poziomie.    

   Technologia wzmacniacza mocy 
   Stopień wyjściowy wykorzystywany w Elex-R, Elicit-R i Brio-R powstał w wyniku szeroko zakrojonych badań inżynierów Regi nad nieskoimpedancyjnym wtórnikiem emiterowym pracującym w klasie A głównego stopnia wzmacniającego. Stopień wyjściowy oparty jest na komplementarnej parze 150W tranzystorów Sanken pracujących w układzie Darlingtona. Techniczny i soniczny postęp związany z wykorzystaniem niskoimpedancyjnych stopni wzmacniających jest dobrze znany, jednak standardowa konfiguracja tranzystorów może powodować powstawanie w stopniu wzmacniającym prądów stojących o wysokim natężeniu. Poprzez połączenie niskoimpedancyjnego stopnia wzmacniajacego z tanzystorami Sanken pracującymi w układzie Darlingtona uzyskano komplementarny wtórnik emiterowy emulujący pracę w klasie A o dobrej stabilności termicznej i niskich prądach stojących.

   Cechy charakterystyczne:
        
   Hybrydowe rozwiązanie wykorzystujące projekty Brio-R i Elicit-R   90W na kanał dla 6Ω i 72.5W dla 8Ω
   Zintegrowany wysokiej klasy przedwzmacniacz gramofonowy
   Pełnowymiarowa obudowa o zwiększonym rozpraszaniu ciepła
   Połączenie sprzężenia zwrotnego i pasywnej regulacji głośności w przedwzmacniaczu
   Zaawansowany zasilacz stopnia sterującego
   Wyjście przedwzmacniacza / Wyjście Record / 4 wejścia liniowe Nowy, dedykowany transformator

   Specyfikacja:

   Zasilacz:
   Napięcie pracy: 230V
   Częstotliwość pracy: 60Hz 
   Pobór mocy: 250W
   Bezpiecznik: T3.15AL 20mm
   Moc wyjściowa: 72.5W dla 8Ω, 90W na kanał dla 6Ω, 113W dla 4Ω  
   Wejście Phono:
   Czułość: 1.7mV/72.5W/8Ω dla sygnału 47KHz/220pF

   Maksymalny poziom sygnału wejściowego: 100mV  
   Wejście liniowe:  ​
   Czułość: 164mV/72.5W/8Ω dla sygnału 30-50KHz
   Maksymalny poziom sygnału wejściowego: 10V  
   Wyjście Tape:
   ​Poziom sygnału wyjściowego: 164mV dla obciążenia znamionowego
   Impedancja wyjściowa: 470Ω  
   Wyjście liniowe:
   Poziom sygnału wyjściowego: 625mV dla obciążenia znamionowego 
   Impedancja wyjściowa: 600Ω

   W zestawie: wzmacniacz, pilot zdalnego sterowania, kabel zasilający.  

   MADE IN ENGLAND
    

   Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

   Napisz recenzję
   Zobacz także:
   • Rega Planar 6 + Exact + Neo PSU / Mycie Płyt Gratis *

    Rega Planar 6 + Exact + Neo PSU / Mycie Płyt Gratis *

    6 600,00 zł

   • Rega BRIO 2017 /Autoryzowany Dealer Premium / DOSTAWA 0ZŁ! - RATY 0%

    Rega BRIO 2017 /Autoryzowany Dealer Premium / DOSTAWA 0ZŁ! - RATY 0%

    3 290,00 zł

   Wyświetl ten post na Instagramie.

   145cm i 80kg Mega Brzemienia :) Magnat Quantum Signature. Zapraszamy na odsłuch i zakupy ! #dali # eisa #gliwice #tonsil #stereo #kinodomowe #katowice #zabrze #Śląskie #pylon#pioneer #denon #marantz #pro-ject #MonolithAudio #polk #magnat

   Post udostępniony przez Audioexpert.pl (@audioexpert.pl)

   Akceptuję
   Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
   Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.