Zadaj pytanie on-line
 • Przechowalnia 0
 • Promocja

  TEAC AI-301DA-X + AUDIO PRO LINK1 + INDIANA LINE NOTA 260 / Zestaw stereo / kom. 608 500 600

  4 000,00 zł 3 400,00 zł

  Producent: TEAC
  Wysyłka:48 godzin
  Produkt dostępny
  Waga:10.00 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  KOLOR:

  Ilość:para

  • Oblicz eRatę Santander Consumer Bank SA

  Zestaw stereo składający się z wzmacniacza, odtwarzacza sieciowego oraz kolumn

  TEAC AI-301DA-X + AUDIO PRO LINK1 + KOLUMNY INDIANA LINE LINK1

  TEAC AI-3011DA-X to niewielki wzmacniacz zintegrowany wyposażony we wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy i gniazdo USB. Cyfrowe wejście USB umożliwia natywne odtwarzanie DSD – urządzenie jest w stanie konwertować pliki DSD 5,6 MHz bezpośrednio na sygnał analogowy bez konieczności stosowania wcześniej konwersji na PCM. Model ten obsługuje zarówno metodę konwersji ASIO2.1, jak i DoP (DSD over PCM). Korzystając z AI-301DA w połączeniu z aplikacją TEAC HR Audio Player można bez trudu odtwarzać cyfrowy dźwięk high-res, w tym pliki 5,6 MHz lub PCM 192 kHz/32 bity, bez potrzeby zagłębiania się w skomplikowane ustawienia.

  Port USB z obsługą trybu asynchronicznego

  W przypadku przesyłania cyfrowych sygnałów audio z komputera poprzez USB, urządzenie może pracować w trybie asynchronicznym, kontrolując taktowanie sygnału wejściowego za pomocą wewnętrznego zegara UD-301 (identycznego jak w UD-501). Asynchroniczna transmisja przez USB skutecznie eliminuje jitter, co pozwala przesyłać cyfrowe sygnały audio w czystej, niezakłóconej postaci.

  Optyczne i koncenryczne wejścia cyfrowe

  Oprócz portu USB model AI-301DA-X udostępnia także wejścia S/PDIF. Cyfrowe złącze koncentryczne obsługuje sygnały w rozdzielczości do 192 kHz/24 bitów, a optyczne do 96 kHz/24 bitów.

  Łączność bezprzewodowa Bluetooth

  Wzmacniacz TEAC-a wyposażony jest w moduł obsługujący łączność bezprzewodową Bluetooth. Wysoką jakość dźwięku bezprzewodowego pomaga zachować kodek aptX, który oferuje również funkcję niskiego opóźnienia i skutecznego usuwania błędów. Obie są kluczowe dla osiągnięcia najlepszej jakości brzmienia.

  Wysokiej klasy przetwornik c/a BurrBrown PCM 1795

  Przetwornik cyfrowo-analogowy BurrBrown PCM 1795 konwertuje cyfrowe dane DSD 5,6 MHz lub PCM 192 kHz/32 bity do analogowej postaci. Sygnał analogowy, który przetwarzany jest z potężnych cyfrowych plików audio (dużo większych niż te na płycie CD), zapewnia precyzyjne odwzorowanie brzmienia z niesamowitym poczuciem głębi.

  Link 1

  Kompaktowy Link 1 to inteligentny odtwarzacz multiroom, który w prosty sposób pozwala na podłączenie dowolnego urządzenia audio do systemu multiroom Audio Pro. Skomponuj idealne połączenie z głośnikami aktywnymi, radiami, systemami Hi-Fi lub amplitunerami kina domowego i ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem w konfiguracji multiroom.

  Indiana Line Nota 260

  Indiana Line Nota 260 jest najbardziej dojrzałą z trzech podstawkowych kolumn głośnikowych z serii Nota. Zwiększenie wymiarów obudowy umożliwiło zastosowanie 166-milimetrowego przetwornika niskotonowego. Efektem jest jeszcze potężniejsze brzmienie, którego zazwyczaj nie spodziewamy się po tak kompaktowego głośnika.

  Projektanci pozostali wierni konstrukcji 2-drożnej. Zakres wysokotonowy obsługuje 26-milimetrowa kopułka jedwabna. Głośnik umieszczony jest wewnątrz wentylowanej komory i napędzany przez magnes neodymowy.

  Drugi z przetworników wykorzystuje unikatową membranę, która wykonana jest z mieszaniny miki i polipropylenu. Materiał ten cechuje się wysoką sztywnością i pozwala uzyskać niezwykle niski poziom zniekształceń. Wszystko to przekłada się na czyste, naturalne brzmienie, z mocnym, głębokim basem, otwartą i szczegółową średnicą oraz delikatnymi wysokimi tonami.


  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
  Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.