Opinie o Nas
  • Przechowalnia 0
  • Praca w AudioExpert
    Szybki kontakt
    tel. 32 2312789

    tel. 600 053 719

    tel. 600 053 718

      Jesteśmy partnerami FIRM:
      PROFESJONALNE MYCIE WINYLI
      anigif11
      Nowość

      WILSON / RAPTOR X Kolumna głośnikowa ATMOS

      299,00 zł

      Producent: Wilson
      Kod: RAPTOR X
      Wysyłka:3 dni,
      produkt na zamówienie
      Produkt dostępny
      Waga:1.00 kg
      Sprawdź koszty wysyłki

      Koszty dostawy tego produktu

      DOSTĘPNE WYKOŃCZENIE:

      Ilość:szt.

      • Oblicz eRatę Santander Consumer Bank SA

      RAPTOR X

      WILSON

      Kolumna głośnikowa ATMOS
      RAPTOR X WHITE

      • Raptor X jest głośnikiem, który jest elementem dopełniającym zaawansowane systemy kina domowego, tworzącym dodatkowy wymiar dźwięku mający istotny wpływ na doświadczanie go dzięki warstwie wysokości. Dzięki temu efekty z dynamicznych filmów akcji, gdzie często ludzie i przedmioty znajdują się w intensywnym ruchu powodują spotęgowane wrażenia przebywania w centrum akcji.
      • Raptor X jest również głośnikiem bardzo uniwersalnym. Może być stosowany zarówno w systemach kinowych wykorzystujących ścieżki filmowe kodowane w standardach Atmos, Audo-3D czy DTS-X będąc świetnym partnerem markowych wielokanałowych amplitunerów AV. Może także służyć po prostu jako głośnik naścienny w systemach stereo, czy być wysokiej jakości elementem systemu radiowęzłowego PA (Public Announcement), np. w miejscach publicznych.
      • Ścięta, kątowa konstrukcja głośnika Raptor X czyni go idealnym do zastosowań, gdzie pożądane jest zjawisko odbicia dźwięku. W nowoczesnych systemach wielokanałowych może być zarówno wieszany na ścianie bądź umiejscowiony bezpośrednio na podłogowych głośnikach frontowych systemu kina domowego, skąd będzie doskonałym źródłem sygnału warstwy wysokości. Głośniki te można stosować zarówno z głośnikami tej samej serii Raptor, jak Raptor 7, do których zostały idealnie dopasowane konstrukcyjnie i stylistycznie, ale także z kolumnami głośnikowymi innych marek, do których minimalistyczna konstrukcja czarnej obudowy może z powodzeniem być zastosowana.
      • Elementy konstrukcyjne Raptor X dzieli z pozostałymi braćmi rodziny Raptor. Znajdziesz tu tą samą dbałość o jakość najlepszych w klasie materiałów i komponentów konstrukcji akustycznej i elektrycznej. Są więc dające pewne połączenie, zakręcane terminale głośnikowe pokryte złotą powłoką dla pewności styku z kablem. Zostały one umieszczone tak, by niezależnie od ich lokalizacji nie stanowiły wyzwania dla podłączającego, a jednocześnie nie były widoczne w normalnych warunkach użytkowanie. Są też wykonane z akustycznie neutralnej tkaniny grille w kolorze czarnym mogące zamaskować techniczne elementy konstrukcji.
      • Sercem układu jest przetwornik wysokotonowy o średnicy 1” z miękką kopułką i 5” przetwornik średnio-niskotonowy. Jak w pozostałych głośnikach Raptor, także i tutaj zastosowano aluminiowe cewki, które przy wysokich poziomach głośności, stanowią skuteczną ochronę przed przegrzaniem samych przetworników.
      • Kolorystyka wykończenia jest także dostosowana idealnie do pozostałych konstrukcji serii Raptor, czyli klasycznych kolorów - białego i czarnego, podkreślających elegancki wygląd i niezaburzających estetyki pomieszczenia odsłuchowego.

      • uniwersalne głośniki warstwy wysokości, naścienne lub nakolumnowe

      • zalecana moc wzmacniacza AV: 25 - 100 W
      • pasmo przenoszenia: 80 - 20 000 Hz
      • czułość (1,83V/1m): 83 dB
      • impedancja: 4 - 8 Ω
      • głośnik wysokotonowy: 1" (2,5 cm) z miękką kopułką
      • głośnik nisko/średniotonowy: 4" (10,1 cm)

      Rejestracja gwarancji

      Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, których satysfakcja z użytkowania sprzętu elektronicznego jest najwyższym priorytetem, Horn Distribution oferuje Państwu na dystrybuowane urządzenia 2, 3 lub 5 lat gwarancji.

      Chcemy, aby lata użytkowania dystrybuowanego przez nas sprzętu były wyłącznie przyjemnością. Aby jeszcze bardziej zwiększyć zaufanie, którym obdarzyli Państwo Horn Distribution poprzez zakup sprzętu w naszej autoryzowanej sieci sprzedaży, zdecydowaliśmy się, by wraz z zakupem naszego sprzętu otrzymali Państwo:

      1. 5 lat gwarancji na pasywne kolumny głośnikowe Boston Acoustics, Canton, Dali, Focal, Q Acoustics, Polk Audio, Sonus faber, Wilson, Wharfedale
      2. 3 lata gwarancji na produkty Definitive Technology, Denon (za wyjątkiem słuchawek i głośników Bluetooth), Eltax, HEOS, Marantz
      3. 2 lata gwarancji na pozostałe produkty

      Standardowa gwarancja, jaką daje producent sprzętu stereo lub kina domowego wynosi 2 lata od daty jego zakupu. Teraz Horn Distribution oferuje Klientom gwarancję i bezpłatny serwis gwarancyjny na 2, 3 lub nawet 5 lat, w zależności od marki. Warunkiem otrzymania takiej wieloletniej gwarancji jest zarejestrowanie sprzętu w ciągu 30 dni od daty jego zakupu.

      Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

      Napisz recenzję
      Zobacz także:
      • RAPTOR 7/1/VOCAL WILSON / zestaw kolumn 5.0

        RAPTOR 7/1/VOCAL WILSON / zestaw kolumn 5.0

        2 950,00 zł 2 595,00 zł

      • RAPTOR 5/1/VOCAL WILSON / zestaw kolumn 5.0

        RAPTOR 5/1/VOCAL WILSON / zestaw kolumn 5.0

        2 290,00 zł

      • RAPTOR 5/MINI/VOCAL WILSON / Zestaw kolumn 5.0

        RAPTOR 5/MINI/VOCAL WILSON / Zestaw kolumn 5.0

        2 290,00 zł

      Wyświetl ten post na Instagramie.

      Post udostępniony przez Audioexpert.pl (@audioexpert.pl)

      Akceptuję
      Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
      Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.