Zadaj pytanie on-line
 • Przechowalnia 0
 • Szybki kontakt

  Potrzebujesz porady technicznej ?

  Napisz do nas na GG
   

  audio@audioexpert.pl

  kom. 608 500 600
  kom. 600 053 719
  kom. 535 199 770
  Stacjonarny 32 / 231 27 89
   ATOLL IN100SIG - wzmacniacz stereo DUAL MONO / CZARNY
   Szybki podgląd
   6 490,00 zł
   Atoll IN80 Signature wzmacniacz zintegrowany / czarny
   Szybki podgląd
   5 290,00 zł
   Atoll IN80 Signature wzmacniacz zintegrowany / srebrny
   Szybki podgląd
   5 290,00 zł
   Atoll IN50 Signature wzmacniacz zintegrowany / srebrny
   Szybki podgląd
   4 490,00 zł
   Atoll IN50 Signature wzmacniacz zintegrowany / czarny
   Szybki podgląd
   4 490,00 zł
   ATOLL IN200SIG - wzmacniacz stereo DUAL MONO / SREBRNY
   Szybki podgląd
   8 990,00 zł
   ATOLL SDA300 SIGNATURE, All-In-One (Qobuz, Tidal, Deezer, Spotify), Roon SREBRNY
   Szybki podgląd
   20 990,00 zł
   ATOLL SDA200 SIGNATURE, All-In-One - (Qobuz, Tidal, Deezer, Spotify), Roon / SREBRNY
   Szybki podgląd
   15 590,00 zł
   ATOLL SDA200 SIGNATURE, All-In-One - (Qobuz, Tidal, Deezer, Spotify), Roon / CZARNY
   Szybki podgląd
   15 590,00 zł
   Atoll MD100 / odtwarzacz CD / srebrny
   Szybki podgląd
   3 290,00 zł
   Jesteśmy partnerami FIRM:
   PROFESJONALNE MYCIE WINYLI
   anigif11

   ARCAM

   Sortuj wg:
   Domyślny
   Filtrowanie produktów
   Wyświetlanie od 0 do 0 (z 0 pozycji) Stron:  0 
   Niestety nie znaleziono produktu!

   1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
   2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
   3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
   4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.
   Lub wybierz poniższe opcje:

   Oferujemy:

   denon marantz yamaha cambridge audio JBL dali sonus faber focal pylon arcam audiovector pro-ject lyngdorf audio-technica raidho rega wharfedale naim pier monitor audio moon

   Siedziba Arcama znajduje się tuż obok sławnego Uniwersytetu Cambridge. Historia firmy też rozpoczyna się w klasyczny sposób: dwóch studentów, później także przyjaciół, dzielących pasję do muzyki elektroniki spotkało się w murach Uniwersytetu i w roku 1976 założyło firmę Amplification and Recording Cambridge

   ARCAM – przywracamy muzykę i filmy do życia

   Najlepszą jakość można uzyskać jedynie wtedy, kiedy jest ona zapewniana przez profesjonalistów – sprzedawców i instalatorów posiadających umiejętności i wiedzę potrzebną do właściwego zestawienia systemu. Tylko takie podejście pozwoli na całkowite uwolnienie magii dźwięku i obrazu w Waszym domu.

   Na całym świecie dla Arcama pracują całkowicie zaangażowani pracy dla nas specjaliści, którzy mają na uwadze tylko jedno: zapewnić użytkownikom naszych urządzeń jak najlepszy dźwięk i obraz. Łączą oni wiedzę z pasją płynącą z miłości do muzyki i filmu i dzięki takiemu połączeniu będą potrafili dobrać do urządzeń Arcama najlepsze głośniki, projektory, plazmy czy kable połączeniowe. Nasi dealerzy z przyjemnością zaprezentują w swoich show roomach możliwości produkowanego przez nas sprzętu oraz możliwości związane z jego instalacją w złożonych systemach „custom” tak, aby zapewnić użytkownikom maksimum przyjemności i zadowolenia z dokonanego zakupu.

   Wiele z tych firm będzie w stanie zapewnić także kompleksową obsługę w zakresie instalacji w domu klienta – potrafią bowiem zintegrować urządzenia Arcama z rozbudowanymi i skomplikowanymi, sterowanymi komputerowo systemami, łączącymi w sobie wszystkie możliwości systemów audio i wideo, które często można będzie uruchomić przyciśnięciem jednego przycisku.

   Aby ułatwić tego typu integrację instalujemy w naszych produktach systemy zaprojektowane specjalnie pod kątem sterowania komputerowymi systemami typu Creston.

   HISTORIA

   Produkty Arcama są projektowane i wykonywane we własnej fabryce tuż pod Cambridge. Od 1976 roku nasz zespół dokłada starań, aby dostarczyć melomanom i miłośnikom filmu jak najlepszą jakość zarówno z urządzeń stereofonicznych jak i do kina domowego. Tam, gdzie to tylko możliwe zaprzęgamy do tej pracy najnowsze osiągnięcia technologiczne, starając się przy tym zachować jak najlepszy balans między skomplikowaniem i prostotą systemów. Jesteśmy dumni z tego, że produkujemy urządzenia, które na długo zostają ze swoimi właścicielami, a co więcej, wciąż jesteśmy w stanie naprawiać sprzęt wyprodukowany ponad dwadzieścia lat temu!

   Naszą przygodę ze urządzeniami wysokiej jakości rozpoczęliśmy w roku 1972, będąc jeszcze studentami wydziałów inżynierii Cambridge University. Przetestowaliśmy wówczas wiele z dostępnych w tamtym czasie, dostępnych komercyjnie wzmacniaczy i uznaliśmy, że czegoś im brakuje. Masowe urządzenia produkcji japońskiej miały przeciętny dźwięk, pełen kompromisów, podczas kiedy duża część urządzeń brytyjskich, chociaż brzmiących lepiej, była niewiarygodna, ponieważ po prostu często się psuły. Początkowo sprzedawaliśmy przeprojektowane przez siebie urządzenia entuzjastom dobrego dźwięku z okolic Uniwersytetu, jednak z czasem informacja o nas szła z ust do ust i wkrótce znało nas coraz więcej ludzi.

   W roku 1976 zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy nasz pierwszy wzmacniacz – A60. Początkowo planowaliśmy złożyć jakieś 50 sztuk urządzenia, jednak wkrótce zapotrzebowanie rynku przerosło nasze oczekiwania. Tak naprawdę, A60 szybko stał się klasykiem, sprzedanym na całym świecie w liczbie 30 000 sztuk. Wiele z tych wzmacniaczy pracuje w domach właścicieli do dziś. Podstawą zarówno znakomitego dźwięku, jak i solidności wykonania byłą prostota konstrukcji połączona z przemyślanym doborem materiałów użytych do jego budowy. Przez wszystkie lata od tamtego inicjalnego projektu stosowaliśmy w swoich urządzeniach te same założenia, niezależnie od tego, czy był to budżetowy wzmacniacz, tuner, odtwarzacz CD czy najbardziej zaawansowane urządzenia do kina domowego.

   Teraz, ponad ćwierć wieku później, Arcam z entuzjazmem i wigorem śledzi najnowsze osiągnięcia technologiczne, starając się wyłapać z nich to co najlepsze, jednak nigdy nie straciliśmy tego, co jest najważniejsze dla naszych klientów.

   Aby być pewnym, że nasze urządzenia jak najdłużej będą zapewniały najlepszy za dane pieniądze dźwięk, projektujemy je i produkujemy samodzielnie od początku do końca. Długą żywotność produktów Arcama zapewnia też program upgradów oraz opieka serwisowa – gwarancyjna i pogwarancyjna – na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki połączeniu dwóch rzeczy: zaawansowania technologicznego oraz skupienia się na potrzebach użytkowników, nasza firma od lat otrzymuje najlepsze recenzje w prasie specjalistycznej z całego świata i jest w stanie dostarczyć znakomity dźwięk w bardziej niż konkurencyjnej cenie.

   W szybko zmieniającym się świecie cyfrowego wideo Arcam zawsze staje w pierwszym szeregu firm, które wykorzystują najnowszą technologię – byliśmy pierwszą europejską firmą, której dało się połączyć wysoką jakość dźwięku systemów stereofonicznych z wszechstronnością i zaawansowaniem systemów kina domowego.

   NASZ CEL

   Celem Arcama jest poszerzyć zakres doznań zarówno w dziedzinie muzyki  stereofonicznej oraz wielokanałowej  jak i filmów z  dźwiękiem wielokanałowym. Stosując najnowsze zdobycze technologiczne  przywracamy muzykę i film do życia.

   PRODUKTY ARCAMA

   Linia FMJ (Full Metal Jacket) zapewnia wyjątkowej jakości dźwięk i obraz i składa się z prawdziwie hi-endowych urządzeń w bardzo przystępnych cenach.

   Linia DiVA (Digitally integrated Video and Audio) zapewnia miłośnikom  muzyki i filmów najszerszą ofertę ze wszystkich firm specjalistycznych. W  skład serii wchodzą trzy odtwarzacze DVD i dwa CD, a także trzy modele  wzmacniaczy zintegrowanych, dwa tunery oraz trzy nowe amplitunery, które  zapewnią fantastyczny dźwięk zarówno w trybie stereofonicznym jak i  wielokanałowym.

   ARCAM
   Sklep internetowy audioexpert.pl, oferuje kolumny pylon audio, japońskie wzmacniacze wielokanałowe, oraz kolumny monitor audio. Nowoczesne wzmacniacze stereo oferujemy w cenie promocyjnej w tym kolumny podłogowe tanio oraz odtwarzacze sieciowe tanio. Oferujemy równierz zestaw stereo, poszukiwane w internecie gramofony sklep online, natomiast kolumny jbl czy sprzęt hifi sklep to nasza firma, firma primare salon to również lyngdorf salon Katowice. Nasza sprzedaż jest jedyna w swoim rodzaju bo sklep audioeexpert.pl to sklep jedyny w swoim rodzaju,nasi sprzedawcy pomogą w zakupie zapraszamy do kontaktu.
   Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
   Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.