Zadaj pytanie on-line
 • Przechowalnia 0
 • Szybki kontakt

  Potrzebujesz porady technicznej ?

  Napisz do nas na GG
   

  audio@audioexpert.pl

  kom. 608 500 600
  kom. 600 053 719
  kom. 535 199 770
  Stacjonarny 32 / 231 27 89
   Yamaha CD-C603 – odtwarzacz na 5 płyt CD / srebrny
   Szybki podgląd
   2 619,00 zł
   Yamaha CD-C603 – odtwarzacz na 5 płyt CD / czarny
   Szybki podgląd
   2 619,00 zł
   ATOLL IN100SIG - wzmacniacz stereo DUAL MONO / srebrny
   Szybki podgląd
   6 490,00 zł
   ATOLL IN100SIG - wzmacniacz stereo DUAL MONO / CZARNY
   Szybki podgląd
   6 490,00 zł
   Atoll IN80 Signature wzmacniacz zintegrowany / czarny
   Szybki podgląd
   5 290,00 zł
   Atoll IN80 Signature wzmacniacz zintegrowany / srebrny
   Szybki podgląd
   5 290,00 zł
   Atoll IN50 Signature wzmacniacz zintegrowany / srebrny
   Szybki podgląd
   4 490,00 zł
   Atoll IN50 Signature wzmacniacz zintegrowany / czarny
   Szybki podgląd
   4 490,00 zł
   ATOLL IN200SIG - wzmacniacz stereo DUAL MONO / SREBRNY
   Szybki podgląd
   8 990,00 zł
   ATOLL SDA300 SIGNATURE, All-In-One (Qobuz, Tidal, Deezer, Spotify), Roon SREBRNY
   Szybki podgląd
   20 990,00 zł
   Jesteśmy partnerami FIRM:
   PROFESJONALNE MYCIE WINYLI
   anigif11

   Lyngdorf

   Sortuj wg:
   Domyślny
   Filtrowanie produktów
   LYNGDORF TDAI-1120 / Raty 0% lub SPECJALNY rabat !!! Dzwoń 608 500 600 Szybka wysyłka !!!
   Szybki podgląd
   Lyngdorf TDAI-1120  to doskonały wzmacniacz strumieniowy w przystępnej cenie. Lyngdorf Audio z dumą prezentuje najnowszego członka ...

   9 600,00 zł

   Wysyłka:48 godzin

   LYNGDORF TDAI-3400 / Raty 0% lub SPECJALNY rabat !!! Dzwoń 608 500 600 Szybka wysyłka !!!
   Szybki podgląd
   Lyngdorf TDAI-3400  to najbardziej wydajny produkt z oferty Lyngdorf Audio.  ZINTEGROWANY WZMACNIACZ, PROCESOR AUDIO, ODTWARZACZ ...

   27 900,00 zł

   Wysyłka:7 dni,
   produkt na zamówienie

   Wyświetlanie od 1 do 2 (z 2 pozycji) Stron:  1 
   Kochamy dźwięk.

   Firma Lyngdorf Audio powstała w celu umożliwienia odtwarzania najczystszego dźwięku. Wszystkie produkty Lyngdorf Audio mają na celu reprodukcję nagrania tak, jak stworzył go muzyk i zrealizował inżynier dźwięku, bez dodania lub odebrania czegokolwiek przez proces nagrywania i odtwarzania.

   To zadanie jest niezwykle trudne, ale tylko Lyngdorf Audio potrafił to zrealizować. Dalej dowiesz się dlaczego. 

   Rozwijanie śmiałych pomysłów, które burzą konwenanse. To takie proste.

   Nasz dział R&D stoi i zawsze stać będzie na czele postępu w branży dźwiękowej. Jako alternatywę dla czystych produktów analogowych, zaproponowaliśmy korektę akustyki pomieszczenia odsłuchowego oraz 100% cyfrowy wzmacniacz, na długo zanim jeszcze było to powszechnie znane. Rozwinęliśmy technologie, które wykraczają poza uznane w świecie audiofilskim. Udowodniliśmy, że te najśmielsze konstrukcje mogą pracować, a my potrafimy je wdrożyć. To takie proste.

   Ale proste nie znaczy łatwe. Osiągnięcie takiego poziomu doskonałości w dziedzinie inżynierii dźwięku było trudne i wymagało niezwykłej dyscypliny w dojściu do celu. Od samego początku skupiamy się na badaniach niezbędnych dla stworzenia podwalin pod technologie, które zapewnią wymierne polepszenie odtwarzania dźwięku. Każda nowa technologia jest starannie testowana, wielokrotnie sprawdzana, a o słuszności obranej drogi świadczą twarde fakty.

   Zastosowanie cyfrowej amplifikacji i korekta akustyczna pomieszczenia zmieniły oblicze świata audio. Lyngdorf Audio opracował te technologie jako pierwszy i Lyngdorf Audio opracował je najlepiej.

   Tworzymy technologie, które wyznaczają nowy standard w dziedzinie inżynierii dźwięku.

   Dziś, komponenty Lyngdorf Audio są na całym świecie uznawane za jedne z najlepszych produktów odtwarzających wysokiej jakości dźwięk cyfrowy. Chcesz czystego dźwięku? Opracowaliśmy w pełni cyfrowy tor sygnału, który eliminuje wszystkie zakłócenia i niedoskonałości zestawów analogowych. Pragniesz dźwięku, który zabrzmi doskonale w każdym środowisku? Stworzyliśmy RoomPerfect™, który „widzi" pomieszczenie odsłuchowe i poprawia dźwięk tak, aby do tego pomieszczenia pasował.

   Chcesz słuchać nagrania, które pozostaje nietknięte na każdym poziomie? Opracowaliśmy Intersample Clipping Correction dla przywrócenia obciętych sygnałów do ich pierwotnego kształtu w całym paśmie odtwarzanego dźwięku i zapewnienia niespotykanej dynamiki sygnału.

   Jesteśmy dumni, że zaoferowane przez nas technologie są przełomem w branży audio.

   Jesteśmy dumni z licencyjnego partnerstwa z wybranymi producentami OEM (Original Equipment Manufacturer) w branży audio. Nasze technologie cieszą się najwyższym popytem. Pracujemy z producentami oryginalnego sprzętu, pomagając im wdrażać nasze pomysły i projekty do ich własnych produktów. Wśród producentów sprzętu, udało nam się znaleźć unikalnych partnerów, którzy podzielają naszą pasję do muzyki i cudownego sensorycznego efektu oraz doskonałego dźwięku.

   Sontaktuj się z Lyngdorf Audio, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach licencyjnych.

   TECHNOLOGIE Z CELEM

   Innowacyjne. Oryginalne. Wdrożone z celem. Dziś komponenty Lyngdorf Audio są na całym świecie uznawane za jedne z najlepszych produktów odtwarzających wysokiej jakości dźwięk cyfrowy. Chcesz czystego dźwięku?  Opracowaliśmy w pełni cyfrowy tor sygnału, który eliminuje wszystkie zakłócenia i niedoskonałości zestawów analogowych.

   ROOMPERFECT™

   Do czego potrzebna jest korekcja akustyczna? Pomieszczenie odsłuchowe to najsłabsze ogniwo w łańcuchu odtwarzania dźwięku. Większość produktów high-endowych jest tworzona i testowana w idealnych dźwiękowo pomieszczeniach odsłuchowych o zoptymalizowanych wymiarach i wyposażonych w ustroje akustyczne. 

   CYFROWE WZMACNIANIE

   Przyszłość cyfrowa jest teraz! Dla niektórych koneserów dźwięku, słowo "digital" było historycznie obciążone negatywnymi skojarzeniami z marnymi realizacjami systemów klasy D i aktywnymi subwooferami. Nowe czasy oraz nowe technologie zmieniły takie postrzeganie. Stało się to dzięki pionierskiej dziedzinie badań i rozwoju nowych technologii Lyngdorfa.

   WOOFERY ZEWNĘTRZNE

   Basy są podstawą brzmienia. Zapewniają  punkt oparcia dla całego  spektrum dźwięku. Ale w układzie tradycyjnym bas jest realizowany poprzez kompromisowe umieszczenia głośnika niskotonowego w kolumnie razem z pozostałymi przetwornikami. Lyngdorf Audio opracował technologię, która całkowicie zmieniła sposób reprodukcji basu.

   Lyngdorf
   Sklep internetowy audioexpert.pl, oferuje kolumny pylon audio, japońskie wzmacniacze wielokanałowe, oraz kolumny monitor audio. Nowoczesne wzmacniacze stereo oferujemy w cenie promocyjnej w tym kolumny podłogowe tanio oraz odtwarzacze sieciowe tanio. Oferujemy równierz zestaw stereo, poszukiwane w internecie gramofony sklep online, natomiast kolumny jbl czy sprzęt hifi sklep to nasza firma, firma primare salon to również lyngdorf salon Katowice. Nasza sprzedaż jest jedyna w swoim rodzaju bo sklep audioeexpert.pl to sklep jedyny w swoim rodzaju,nasi sprzedawcy pomogą w zakupie zapraszamy do kontaktu.
   Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
   Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.