Opinie o Nas
 • Przechowalnia 0
 • Praca w AudioExpert
  Szybki kontakt
  tel. 32 2312789

  tel. 600 053 719

  tel. 600 053 718

   Jesteśmy partnerami FIRM:
   PROFESJONALNE MYCIE WINYLI
   anigif11

   CHORD CHAMELEON VEE 30 / 5M / Przewód do subwoofera RCA/RCA

   529,00 zł

   Producent: CHORD
   Kod: CHAMELEON VEE 3
   Wysyłka:48 godzin
   Produkt dostępny (1 szt.)
   Waga:0.50 kg
   Sprawdź koszty wysyłki

   Koszty dostawy tego produktu

   Ilość:szt.

   • Oblicz eRatę Santander Consumer Bank SA

   Przewodnik z miedzi beztlenowej – posrebrzany (wielożyłowy), izolacja politetrafluoroetylenowa PTFE, budowa pseudozbalansowana ARAY, podwójne 
   ekranowanie (warkocz foliowy) – wysoka efektywność ekranowania przy wysokich częstotliwościach, zewnętrzny płaszcz PVC zmniejszający degradację sygnału powodowaną przez szum mechaniczny, wtyki Chord VEE3 RCA. Unikatowy proces posrebrzania poprawia przesył sygnału. Izolacja PTFE. Inne długości kabli na zamówienie.

   Chameleon Silver Plus jest rozwinięciem serii Chameleon 2. Najważniejsze zmiany dotyczą przewodników, które teraz pokryte są srebrem, oraz dielektryku, zmienionego z polietylenu na Teflon. Nowe jest także ekranowanie w postaci zwoju dookoła przewodnika i izolacji oraz nowa zewnętrzna otoczka w kolorze królewskiego błękitu. Tak jak w Chameleon 2 zastosowano cztery splecione przewodniki, ale sygnał przenosi tylko jeden, a dwa sygnał zwrotny. Konfiguracja ta została zapożyczona z pierwszej wersji Anthema i dzięki odniesionemu sukcesowi została zastosowana w innych modelach. Przewodniki są skręcone ze sobą przez całą długość kabla.

   Konfekcja

   Chameleon 2 był jednym z najbardziej wszechstronnych kabli, więc Silver Plus jest taki sam. Może być zakonfekcjonowany wtykami RCA, XLR, DIN oraz w jackiem mono/stereo.
   Wtyki RCA – tak jak XLR – są posrebrzane, natomiast mini-jacki są niklowane.
   Nikiel jest rzadko stosowany w wysokiej klasy wtykach. Został jednak użyty z dwóch powodów. Pierwszy to ten, że nikiel jest bardzo twardym metalem i jest odporny na wielokrotne wkładanie i wyciąganie wtyczki z gniazda. Po drugie, częste wkładanie i wyciąganie z gniazda powoduje samoczyszczenie się wtyku poprzez usuwanie oksydantu.

   Zastosowanie

   Każde. Chameleon Silver Plus jest bardzo wszechstronnym kablem. Odtwarzacze CD, przedwzmacniacze i aktywne głośniki zabrzmią naturalnym i koherentnym dźwiękiem. Chameleon jest niezwykłym kablem również w przypadku połączeń zbalansowanych XLR.

   Jak brzmi?

   Chameleon Silver Plus jest niezwykle naturalnym kablem. To połączenie dużej przestrzeni, balansu, niesamowitej dynamiki i detali. Jest bardzo naturalny potrafi wykreować dokładną i pełną scenę stereo.
   Konfiguracja przewodników eliminuje szumy, dlatego też przewód dedykowany jest przede wszystkim do urządzeń, podatnych na interferencje. Jego konstrukcja wymaga wygrzania kabla przez około 100 godzin. 

   Nowe wtyki VEE

   Wtyk Chord VEE wykorzystuje unikalny płaszcz ABS, chroniący lekki pozłacany lub posrebrzany wtyk pin oraz kabel sygnału zwrotnego. Wtyk ten ma decydujący wpływ na sygnał i brzmienie kabla. Zwiększa się detaliczność oraz poszerza scena dźwiękowa. Znaczącemu polepszeniu ulega również rytmiczność.

   Typ przewodu Mono

   Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

   Napisz recenzję
   Zobacz także:
   • MONSTER MC 450SW (4.0m) / Przewód do subwoofera

    MONSTER MC 450SW (4.0m) / Przewód do subwoofera

    249,00 zł 174,30 zł

   Wyświetl ten post na Instagramie.

   Post udostępniony przez Audioexpert.pl (@audioexpert.pl)

   Akceptuję
   Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
   Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.