Zadaj pytanie on-line
 • Przechowalnia 0
 • Chord Electronics CPA 2500 Raty 0% lub SPECJALNY rabat !!! Dzwoń 608 500 600 Szybka wysyłka !!!

  23 590,00 zł

  Producent: CHORD
  Wysyłka:14 dni,
  produkt na zamówienie
  Produkt dostępny
  Waga:23.00 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  • Oblicz eRatę Santander Consumer Bank SA

  CPA 2500

  Podczas trasowania i tłumienia sygnałów przedwzmacniacz zapewnia zarówno elastyczne opcje wejściowe, jak i wyjściowe, dostarczając krystalicznie czysty dźwięk, bez kolorytu lub choćby minimalnych zniekształceń.
  CPA 2500 to nasz podstawowy przedwzmacniacz oferowany w przystępnej cenie, co stanowi doskonałą okazję do nabycia tego wspaniałego urządzenia marki Chord. CPA 2500 ma szerokość pełnego modułu i znakomicie współpracuje z naszym wzmacniaczem SPM 650. Zestaw taki umożliwia bezpośrednie podłączenie do sześciu urządzeń podrzędnych poprzez niezbalansowane wejścia RCA. By umożliwić ustanowienie wysokowydajnych połączeń i zastosowanie dłuższych przewodów łączących wzmacniacz z przedwzmacniaczem, w CPA 2500 zastosowano dwie pary niezbalansowanych wyjść i jedną parę zbalansowanych wyjść RCA. Pomimo minimalistycznej konstrukcji CPA 2500, zespół zbalansowanych wyjść wzmacniacza został zaprojektowany w sposób dokładny i zapewniający wysokie wydajności, umożliwiające uzyskanie przejrzystości z której wzmacniacze Chord są znane na całym świecie.
  Urządzenie może być sterowane ręcznie lub za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowanie. Umieszczony na przednim panelu ekran fluorescencyjny wyświetla wybrane źródło wejściowe oraz poziom głośności wyświetlany w formie cyfrowej od 00 do 98. Na przednim panelu umieszczono elementy kontroli balansu i wyposażony w silnik potencjometr głośności ALPS, przełączniki wyboru sygnałów wejściowych i wyjściowych BUS oraz czujnik podczerwieni odbierający sygnały z pilota zdalnego sterowania. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w oddzielne wejścia i wyjścia monitorujące, służące do monitorowania/zapisu sygnału za pomocą CD-R/RW, DAT itd.
  Jak wszystkie nasze produkty, przedwzmacniacz CPA 2500 jest produkowany ręcznie, a jego obudowa jest wykonana ze stopu aluminium stosowanego w lotnictwie, co zapewnia całej konstrukcji doskonałą sztywność, niedoścignione tłumienie wibracji i doskonały wygląd

  Dane techniczne

  Pasmo przenoszenia

  2.5Hz – 200kHz (-3dB)

  Zniekształcenia harmoniczne

  10Hz -90dB 10kHz -89dB 1kHz -91dB 20kHz -87dB

  Zniekształcenia Intermodulacyjne

  -100dB na wszystkich wejściach

  Stosunek S/N

  -93dB na wszystkich wejściach, poza Video (- 83dB)

  Zrównoważenie kanałów

  0.01dB

  Max. Napięcie Wejściowe

  Disc 1 3.6V rms Radio 3.6V rms Disc 2 3.6V rms Tape 1 3.6V rms Video 3.6V rms Tape 2 3.6V rms

  Wzmocnienie:

  1:1.3

  Impedancja wyjściowa

  47k ohms

  Impedancja wyjściowa

  470 ohms

  Wymiary

  480mm (w) x 385mm (d) x 88mm (h)

  Masa

  10kG

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
  Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.