Zadaj pytanie on-line
 • Przechowalnia 0
 • Chord Electronics ULTIMA / Darmowa dostawa / Raty 0%

  150 000,00 zł

  Producent: CHORD
  Wysyłka:10 dni,
  produkt na zamówienie
  Produkt dostępny
  Waga:23.00 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  • Oblicz eRatę Santander Consumer Bank SA

  Chord Electronics ULTIMA

  REFERENCYJNY 780-WATOWY WZMACNIACZ MOCY

  Nowe dzieło sztuki jako efekt 30 letniego doświadczenia czyli flagowy wzmacniacz mocy, w którym wykorzystano najnowszą topologię układów Johna Franksa.

  Monofoniczne wzmacniacze mocy ULTIMA zostały stworzone z myślą o najlepszych systemach hi-end, które co wynika z ich natury, są wyposażone w najbardziej wymagające i najtrudniejsze do napędzenia kolumny głośnikowe. Wzmacniacze mocy ULTIMA dostarczają niezrównanego poziomu mocy i są w stanie bez trudu napędzać każdą kolumnę głośnikową.

  ULTIMA jest największym osiągnięciem w dziedzinie wzmacniaczy, jakie powstało w ciagu 30-letniej historii firmy. Osiągnięciem, bazującym na trzech dekadach doświadczenia w produkcji wzmacniaczy, opartym na własnej technologii.

  Jest to całkowicie nowa topologia układów, pierwszy, kompletnie nowy projekt, od czasu kiedy firma weszła na rynek. Nowy system korekcji błędów, jest rozwinięciem pracy Dr Malcolma J Hawksfordsa (emerytowanego profesora Uniwersytetu Essex), który udoskonalono rozwiązaniami Boba Cordella z Laboratoriów Bella.

  ULTIMA zawiera nowej generacji technologię firmy Chord Electronics, zaprojektowaną w oparciu o zaawansowaną korekcję błędów Cordella oraz autorskie rozwiązania Johna Franksa, stosowane w zasilaczach impulsowych, działających na ultra wysokiej częstotliwości.

  Monofoniczny wzmacniacz ULTIMA ma niesamowite 64 firmowe tranzystory mocy MOSFET, wymagające najbardziej zaawansowanych i wyszukanych obwodów sterujących, które w odpowiedni sposób pozbawiono komponentów degradujących dźwięk. Obwód sterujący składa się na wzmacniacz o ultra niskich zniekształceniach, wysokim napięciu, operujący przy bardzo wysokiej szybkości 300 V/ms z zaawansowanymi technikami sprzężenia do przodu i kompensacji sprzężenia zwrotnego. ULTIMA jest niezwykle mocny - dostarcza 680W przy obciążeniu 8Ohm, 1400W przy 4Ohm i 2800 przy 2Ohm. Wydajność prądowa przekracza 500A, a ekstremalnie wysokie natężenie prądu, zróżnicowane w zależności od prędkości z jaką dostarczane mogą być szczytowe poziomy, przekłada się na zdumiewającą dynamikę, wierność reprodukcji i niezrównaną muzykalność.

  ULTIMA to prawdziwie bezprecedensowa konstrukcja wzmacniacza o wyjątkowej wydajności i jeden z najbardziej zaawansowanych projektów wzmacniacza hi-fi na świecie.

  CECHY
  Wejścia:-1x Zbalansowane wejście XLR o odwróconej polaryzacji-1x Zbalansowane wejście XLR o nieodwróconej polaryzacji-1x Pozłacane, niezbalansowane wejście RCA o odwróconej polaryzacji-1x Pozłacane, niezbalansowane wejście RCA o nieodwróconej polaryzacji-1x Wejście sygnału wyzwalania 12V (Chord Electronics Auto Start)Wyjścia:-2 pary wysokiej jakości, wysoko prądowych, pozłacanych terminali głośnikowych (z możliwością bi-wiringu)

  DOŁĄCZONE AKCESORIA / ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA-Kabel zasilający IEC o długości 1.5m i obciążalności 15A-Dedykowane etui do przenoszenia-Instrukcja obsługi

  POZOSTAŁE AKCESORIA I MOŻLIWOŚCI DOPASOWANIA-Noga systemu Integra z surowego aluminium-Noga systemu Integra z anodowanego na czarno aluminium-Noga systemu Integra z niklowanego aluminium
  -Blok boczny z akrylu o wysokim połysku (alternatywa dla nóg systemu Integra)

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
  Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.