Potrzebujesz porady technicznej ?
audio@audioexpert.pl
kom. 608 500 600
kom. 600 053 719
kom. 535 199 770
Stacjonarny 32 / 231 27 89

OPTICON VOKAL MK2
Kolumna głośnikowa centralna
OPTICON VOKAL MK2 został specjalnie przystosowany do pełnienia roli kanału centralnego, ale jednocześnie posiada wszystkie charakterystyczne cechy, które pozwalają mu idealnie wkomponować się w pełny system AV - OPTICON MK2.
Przetworniki
Posiada 6½" membranę z włókna drzewnego w przetworniku średnio-niskotonowym z magnesem SMC oraz hybrydowy głośnik wysokotonowy DALI w formie kolumny zaprojektowanej specjalnie do zastosowań w kanale centralnym w wielokanałowych systemach audio-wizualnych. Wymiary i proporcje głośnika OPTICON VOKAL MK2 są specjalnie skonfigurowane tak, aby umożliwić jego instalację w meblach RTV, a zwrócone do przodu porty typu reflex sprawiają, że możliwy jest nawet całkowicie zamknięty montaż.
Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!
Napisz opinięWłaściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.
Parametry techniczne
- Zakres częstotliwości (+/-3 dB) [Hz] 47 - 30.000
- Skuteczność [2,83 V/1 m) [dB] 88
- Impedancja nominalna [Ω] 4
- Maks. SPL [dB] 109
- Sugerowana moc wzmacniacza [W] 30-150
- Częstotliwość podziału [Hz] 2.400 / 14.000
- Rodzaj zwrotnicy 2+½-drożna
- Przetworniki wysokotonowe 1 x 29 mm miękka kopułka + 1 x 17 x 45 mm wstęga
- Przetworniki średnio-niskotonowe 1 x 6½”
- Typ obudowy Bass reflex
- Strojenie bass-reflexu [Hz] 44
- Wejścia Pojedyńcze
- Rekomendowane umiejscowienie Półka
- Sugerowana odległość od ściany [cm] 0 - 30
- Dołączone akcesoria: Gumowe podkładki, instrukcja
waga netto: 10.60 kg
wymiary produktu: 435 x 312 x 201 mm
ilość minimalna: 1