Zadaj pytanie on-line
...jest pusty
Strona głównaKINO DOMOWEWielokanałowe wzmacniacze mocyPRIMAREPRIMARE 35.8 wzmacniacz mocy 8 kanałów / Raty 0% lub rabat !!! Dzwoń 608 500 600 Szybka wysyłka !!!

PRIMARE 35.8 wzmacniacz mocy 8 kanałów / Raty 0% lub rabat !!! Dzwoń 608 500 600 Szybka wysyłka !!!

23 490,00 zł
Producent: PRIMARE
Produkt niedostępny
Waga:16.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

DOSTĘPNE WYKOŃCZENIE:
PRIMARE A35.8 – ośmiokanałowy, w pełni zmostkowany, zbalansowany wzmacniacz wejściowy
A35.8 to najpotężniejszy i najbardziej elastyczny wielokanałowy wzmacniacz Primare, zaprojektowany tak, aby zaspokoić potrzeby praktycznie każdego wysokowydajnego systemu wielokanałowego dzięki możliwości mostkowania każdej pary kanałów do trybu mono w celu uzyskania niewiarygodnego poziomu dostarczania mocy oraz opcje budowy systemu, w tym 1500 watów całkowitej mocy wyjściowej w pełni zmostkowanej konfiguracji bi-amp stereo. Wysyłka czerwiec 2022!

Kluczowe cechy

Wejścia XLR i RCA dla każdego z ośmiu kanałów wzmocnienia z wyjściem 150 watów na kanał przy 8 omach, z maksymalną mocą wyjściową 1500 watów.

Każdą parę kanałów wyjściowych można zmostkować, co pozwala wzmacniaczowi zasilać praktycznie każdą wielokanałową konfigurację głośników, samodzielnie lub ze wzmacniaczem stereo A35.2.

Dla niezwykle wydajnego dwukanałowego systemu bi-amp, jeden w pełni zmostkowany A35.8 zapewnia moc szczytową 4 x 375 watów lub 750 watów na parę na kanał.

Dodatkowe funkcje zwiększające wygodę obejmują automatyczne włączanie z czuwania i automatyczne czuwanie po braku sygnału wejściowego przez dwadzieścia minut, które można wyłączyć, pozwalając A35.8 pozostać włączonym przez czas nieokreślony, jeśli jest to preferowane.

 WZMACNIACZ MOCY EISA
2022-2023

Podstawowy A35.8

Wspólny najlepszy produkt, przyznany zarówno przez grupy kina domowego, jak i HiFi Audio

„Zaprojektowany zarówno dla świata audio kina domowego, jak i hi-fi, wielokanałowy wzmacniacz Primare z serii 35 wykorzystuje osiem możliwych do mostkowania kanałów potężnego, dynamicznego wzmocnienia Hypex Ncore, a następnie pozwala użytkownikowi zdecydować, co z nimi zrobić. To elastyczny, innowacyjny i władczo brzmiący wzmacniacz, w stylowej, dyskretnej obudowie typowej dla tej marki. “
CZYTAJ WIĘCEJ RECENZJI

Technologia wzmacniacza 

Pomysłowy projekt układu obwodów A35.8 zapewnia najbardziej bezpośrednie dostarczanie i równomierną dystrybucję mocy z zasilacza do modułów wzmacniacza schowanych w radiatorach, które izolują je od wszelkich zakłóceń zasilania. Z kolei ta innowacyjna konstrukcja izoluje stopień wejściowy i wyjściowy od wszelkich szumów, jakie mogą wytwarzać moduły wzmacniacza. Sygnały wejściowe i wyjściowe są dostarczane do i z modułu wzmacniacza przez nieprzerwaną taśmę płytki drukowanej przewleczoną przez kanał w radiatorach w celu uzyskania najkrótszej możliwej ścieżki sygnału. 

Konfiguracje systemu 

Możliwości mostkowania A35.8 pozwalają na użycie go w różnych konfiguracjach systemowych, z dodatkiem lub bez wzmacniacza stereo, aby spełnić wymagania większości systemów wielokanałowych. Kilka przykładów: 

 • Systemy kanałów 5.1, 7.1 i 5.1.2 mogą być zasilane przez pojedynczy A35.8 
 • Systemy kanałowe 5.1.4 7.1.2, 7.1.4 mogą być napędzane przez połączenie A35.8 z kilkoma wzmacniaczami stereo A35.2 

 • Systemy 9.1.6 i 13.1 Auro 3D można skonfigurować przy użyciu dwóch wzmacniaczy A35.8 

Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do sekcji Zanurz się w menu powyżej.

Nasza filozofia projektowania

Produkty Primare uosabiają skandynawski ideał wzornictwa „w sam raz” – poczucie, że nie jest za dużo ani za mało, ale w sam raz; wszystko w równowadze, proporcjach i harmonii. 

 • Moc wyjściowa8x 150W 8 omów / 8x 300W 4 omów
 • XLRx 8
 • RCAx 8
 • Wyzwalacz 12VWejście/wyjście 2 x 3,5 mm
 • RS232port sterowania systemem zaburtowym
 • Wymiary430 x 400 x 145 mm (szer. x gł. x wys.)
 • Waga15kg
 • Wykończenia czarny lub tytanowy

Ośmiokanałowy wzmacniacz A35.8 z możliwością mostkowania 

A35.8 jest nie tylko najpotężniejszym wzmacniaczem zbudowanym przez Primare, ale także najbardziej elastycznym, zaprojektowanym tak, aby spełniał potrzeby praktycznie każdego dwu- i wielokanałowego systemu o wysokiej wydajności dzięki możliwości obsługi każdej pary ośmiu kanały, które można zmostkować do mono, aby uzyskać niewiarygodny poziom dostarczania mocy, łącznie do 1500 watów. 

 

 

System wskaźników stanu 

Podczas uruchamiania osiem wewnętrznych czerwonych diod LED, po jednej u podstawy każdego modułu wzmacniacza, będzie migać w przypadku wystąpienia warunków przesterowania, widocznych przez górną pokrywę od góry.  

Dodatkowo, pod górną pokrywą z przodu wzmacniacza znajduje się system ostrzegawczy z ośmioma diodami LED, który wskazuje: 

 • Świeci – wykryto prąd stały w powiązanym module wzmacniacza 
 • Miga – przegrzanie odpowiedniego modułu wzmacniacza 
 • Świeci się cały czas – zasilacz się przegrzewa 

Zasilacz 

Podstawą A35.8 jest największy zasilacz, jaki Primare kiedykolwiek zaprojektował, zawierający APFC i obwody soft clipping, zaimplementowane w celu zapewnienia stabilnej wydajności aż do granic jego możliwości. Podwójne kable łączące z zasilacza oznaczają, że każda grupa czterech modułów wzmacniacza otrzymuje bardziej bezpośrednie i spójne dostarczanie mocy najkrótszą ścieżką zasilania. 

Stopień amplifikacji 

Pomysłowy projekt układu obwodów A35.8 zapewnia najbardziej bezpośrednie dostarczanie i równomierną dystrybucję mocy z zasilacza do modułów wzmacniacza schowanych w radiatorach, które izolują je od wszelkich zakłóceń zasilania. Z kolei ta innowacyjna konstrukcja izoluje stopień wejściowy i wyjściowy od wszelkich szumów, jakie mogą wytwarzać moduły wzmacniacza. Sygnały wejściowe i wyjściowe są dostarczane do i z modułu wzmacniacza przez nieprzerwaną taśmę płytki drukowanej przewleczoną przez kanał w radiatorach w celu uzyskania najkrótszej możliwej ścieżki sygnału. 

Wejścia wyjścia 

Opcje zbalansowanych wejść RCA i XLR są oferowane dla każdego z ośmiu kanałów i możliwości mostkowania dla każdej pary kanałów, z maksymalną mocą wyjściową 1500 watów, zapewniając możliwość dostarczenia 185 watów przy 1 kHz mocy szczytowej na kanał, wszystkie kanały napędzane.  

 • Moc wyjściowa jest szacowana na 150 watów przy 8 omach, 300 watów przy 4 omach i 400 watów przy 2 omach przy 1 kHz. 
 • Każda para wyjść może być zmostkowana, co może wytworzyć 740 watów przy 8 omach (ograniczona ochrona przed przesterowaniem), 750 watów przy 4 omach i 450 watów przy 2 omach przy 1 kHz. 

Wygląd i klimat Skandynawii 

Wierzymy, że każdy aspekt naszych produktów – ich wygląd, satysfakcjonujące sterowanie – składa się na ogólne wrażenia z życia z Primare. Dzięki temu produkty Primare emanują cechami charakterystycznymi skandynawskiego wzornictwa – prostym, eleganckim wzornictwem, z przystępną i łatwą do zrozumienia funkcjonalnością. Przykładem tego jest pomysł bycia niepozornym, nieprzyciągającym nadmiernej uwagi, który jest nieodłącznym elementem fizycznego projektu A35.8 Prisma, zarówno w jego kompaktowych rozmiarach, jak i pomysłowym przycisku czuwania ukrytym w środku wygrawerowane logo Primary na przednim panelu 

 

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z wytycznymi projektowymi A35.8 dostępnymi pod tym linkiem 

BUDOWA SYSTEMU

Poniższe schematy układu systemów ilustrują wszechstronność budowania systemów wzmacniaczy A35.8 i A35.2.

System Dolby/DTS 5.1

Wykorzystuje zmostkowane pary wyjść dla przedniego lewego, prawego i środkowego, z pozostałymi dwoma wyjściami dla lewego i prawego głośnika surround.

System Dolby/DTS 7.1

Wykorzystuje jedną zmostkowaną parę wyjść dla głośnika centralnego, z pozostałymi wyjściami dla lewego i prawego przedniego głośnika, lewego i prawego dźwięku przestrzennego oraz lewego i prawego tylnego dźwięku przestrzennego.

 

System Dolby Atmos/DTS:X 5.1.2

Wykorzystuje zmostkowaną parę wyjść dla głośnika centralnego, z pozostałymi wyjściami dla lewego i prawego przedniego głośnika, lewego i prawego dźwięku przestrzennego oraz lewego i prawego górnego głośnika.

5.1.4 System Atmos/DTS:X

Dodaje wzmacniacz stereo A35.2 dla lewego i prawego przedniego głośnika, używając jednej zmostkowanej pary wyjść z A35.8 dla głośnika centralnego i pozostałych wyjść z A35.8 dla lewego i prawego dźwięku przestrzennego, lewego i prawego przedniego górnego i tylne górne lewy i prawy głośnik.

7.1.2 System Atmos/DTS:X

Dodaje wzmacniacz stereo A35.2 dla lewego i prawego przedniego głośnika, używając jednej zmostkowanej pary wyjść z A35.8 dla głośnika centralnego i pozostałych wyjść z A35.8 dla lewego i prawego dźwięku przestrzennego, lewego i prawego tylnego dźwięku przestrzennego oraz lewy i prawy głośnik górny.

7.1.4 System Atmos/DTS:X o dużej mocy

Dodaje trzy zmostkowane wzmacniacze A35.2 dla przednich lewych, prawych i środkowych głośników, podczas gdy A35.8 zapewnia lewy i prawy dźwięk przestrzenny, lewy i prawy tylny dźwięk przestrzenny oraz górne przednie i tylne lewy i prawy.

13.1 System Auro 3D

Wykorzystuje dwa wzmacniacze A35.8 ze zmostkowanymi parami wyjść dla przedniego lewego i prawego głośnika oraz pozostałych 11 wyjść dla głośnika środkowego, przedniego lewego i prawego górnego, lewego i prawego dźwięku przestrzennego, środkowego lewego i prawego górnego, Tylny lewy i prawy głośnik przestrzenny, tylny lewy i prawy górny głośnik oraz górny głośnik.

 

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

S
Sklep internetowy audioexpert.pl, oferuje kolumny pylon audio, japońskie wzmacniacze wielokanałowe, oraz kolumny monitor audio. Nowoczesne wzmacniacze stereo oferujemy w cenie promocyjnej w tym kolumny podłogowe tanio oraz odtwarzacze sieciowe tanio. Oferujemy równierz zestaw stereo, poszukiwane w internecie gramofony sklep online, natomiast kolumny jbl czy sprzęt hifi sklep to nasza firma, firma primare salon to również lyngdorf salon Katowice. Nasza sprzedaż jest jedyna w swoim rodzaju bo sklep audioeexpert.pl to sklep jedyny w swoim rodzaju,nasi sprzedawcy pomogą w zakupie zapraszamy do kontaktu.
Dbamy o Twoją prywatność

Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

Dbamy o Twoją prywatność

Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

Zarządzaj cookies

Niezbędne pliki cookies
Korzystanie przez nas z niezbędnych plików cookie jest konieczne dla prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Pliki te są instalowane w szczególności na potrzeby zapamiętywania sesji logowania lub wypełniania formularzy, a także w celach związanych ustawieniem opcji prywatności.
Analityczne pliki cookies
Analityczne pliki cookie umożliwiają sprawdzenie liczby wizyt i źródeł ruchu w naszym serwisie. Pomagają nam ustalić, które strony są bardziej, a które mniej popularne, i zrozumieć, jak użytkownicy poruszają się po stronie. Dzięki temu możemy badać statystki i poprawiać wydajność naszej witryny. Informacje zbierane przez te pliki cookie są agregowane, nie mają więc na celu ustalenia Twojej tożsamości. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedziłeś naszą stronę internetową.
Funkcjonalne pliki cookies
Funkcjonalne pliki cookie zapamiętują i dostosowują stronę do Twoich wyborów, np. preferencji językowych. Możesz ustawić przeglądarkę tak, aby blokowała lub ostrzegała o niezbędnych i funkcjonalnych plikach cookie, jednak spowoduje to, że niektóre części witryny mogą nie działać prawidłowo.
Reklamowe pliki cookies
Reklamowe pliki cookie pozwalają na dopasowanie wyświetlanych treści reklamowych do Twoich zainteresowań, nie tylko na naszej witrynie, ale też poza nią. Mogą być instalowane przez partnerów reklamowych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na podstawie informacji z tych plików cookie i aktywności w innych serwisach jest budowany Twój profil zainteresowań. Reklamowe cookies nie przechowują bezpośrednio Twoich danych osobowych, ale identyfikują Twoją przeglądarkę internetową i sprzęt. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, dalej będziemy mogli wyświetlać Ci reklamy, jednak nie będą one dopasowane do Twoich preferencji. Zobacz jak Google używa tych danych. Możesz zrezygnować ze wszystkich spersonalizowanych reklam w ustawieniach reklam, lub z wybranych firm na stronie www.aboutads.info.
Powered by eBiznes.pl